Letniskowo.pl Sp. z o.o. Sp.k. – profesjonaliści w kategorii Przedsiębiorstwa ogólnobranżowe w miejscowości Białystok | homify
Letniskowo.pl Sp. z o.o. Sp.k.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Letniskowo.pl Sp. z o.o. Sp.k.
Letniskowo.pl Sp. z o.o. Sp.k.
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Polski Producent domków mobilnych na kołach - Letniskowo.pl oferuje to, czego nie oferuje żaden inny producent w Polsce i chyba na razie także za granicą. Produkujemy domki, które kształtem przypominają domki holenderskie tylko pomiędzy nami, a używanymi domkami jest taka różnica jak pomiędzy nowym samochodem z salonu, w którym wybierasz kolor, wyposażenie, a samochodem używanym. Produkujemy domki letniskowe, całoroczne, a nawet domki mieszkalne z projektem budowlanym. Wszystkie z nich są na kołach, przyjeżdżają do Ciebie gotowe do ustawienia w wybranym miejscu na działce.

Wybierasz rozkład pomieszczeń, kolorystykę wymiary domku orz materiały wykończeniowe. Wykonujemy indywidualną wycenę i po paru miesiącach masz domek u siebie na działce, czy we własnym ośrodku wczasowym.

Sprawdź CENY naszych domków mobilnych w dwóch wariantach STANDARD i PREMIUM>

Obszary usług
Białystok and Polska i Europa
Adres
ul. Elewatorska 29
15-620 Białystok
Polska
+48-784914501 www.jbhomes.pl
Prof pin.png%7c53.1411285,23