hoom

hoom

hoom
hoom
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Hoom powstał z potrzeby piękna. Po to, aby dobry polski design i rzemiosło rozgościły się w domach na całym świecie.Meble, które tworzymy cechuje surowość, prostota i naturalne wykończenie. Chcemy, aby nasze projekty były odzwierciedleniem piękna natury i jak najlepiej oddawały jej charakter.

Dzięki współpracy z lokalnymi rzemieślnikami wszystkie meble hoom produkowane są od podstaw ręcznie. W ich wykonanie i wykończenie wkładamy swoje doświadczenie, pasję i serce.

 Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeden wymiar nie zawsze pasuje do każdego wnętrza. Dlatego nasze meble są w pełni personalizowane. Jeżeli chcesz, możesz dopasować wymiary, kolory, gatunki drewna i wykończenie mebla do własnych potrzeb i wnętrza. Napisz do nas, a wspólnie stworzymy dla Ciebie idealny produkt.   

Jeśli jednak nie znajdziesz u nas tego, czego szukasz, z chęcią wykonamy mebel według Twojego projektu, lub sami pomożemy Ci go zaprojektować. Uwielbiamy takie wyzwania!   Do produkcji mebli używamy wyłącznie litego drewna, są to zarówno rodzime gatunki, takie jak dąb, jesion, sosna oraz drewno egzotyczne. Wszystkie posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council). Oznacza to, że surowiec pozyskany został z certyfikowanych lasów, w odpowiedni i bezpieczny dla środowiska sposób. Aby jeszcze lepiej dbać o otaczający nas świat sadzimy drzewa w całej Polsce. Jeden sprzedany stół, to jedno posadzone drzewo!

Usługi
Stoły na zamówienie
Obszary usług
European Union
Adres
Młyńska 12
61-730 Poznań
Polska
+48-537848555 www.hoom.co