Katarzyna Wnęk
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

  Jestem absolwentką krakowskiej ASP, Wydziału Architektury Wnętrz. W firmie Innowacyjne wnętrza oferuję min. usługi projektowe z zakresu architektury wnętrz; kompleksowe  projektowanie przestrzeni prywatnych i komercyjnych, projektowanie mebli, projektowanie graficzne, konsultacje projektowe.

Usługi
  • projektowanie wnętrz
  • mebli
  • Wizualizacje 3D
  • Konsultacje projektowe
Obszary usług
Kraków
Adres
Rynek Główny 30/49
33-332 Kraków
Polska
+48-696173024 katarzynawnek.pl

Opinie

Pani Kasia projektowała w moim domu przedpokój i kuchnię .Nie przypuszczałam , że dobierając odpowiednie kolory i materiały można osiągnąć taki efekt .Odwiedzający mój dom po przekroczeniu progu nie mogą wyjść z podziwu .Pani Kasia potrafi wyszukać wystrój w cenach zróżnicowanych ,kładzie nacisk na jakość ale za rozsądną cenę.  
ponad 5 lat temu
Data projektu: Kwiecień 2015
Wspólpraca z Panią Kasią to przyjemność i zadowolenie z efektów. Zakres prac obejmował projekt wnętrz, nadzór i wizyty w sklepach w celu doboru odpowiednich materiałów. Pani Kasia to profesjonalistka, która słucha inwestora. Gorąco polecam Panią Kasię.
18 dni temu
Współpraca z Panią Kasią od początku do samego końca to pełny profesjonalizm. Zakres prac obejmował projekt całego mieszkania, nadzór oraz wizyty w sklepach celem doboru materiału, który został wykorzystany w pomieszczeniach. Pani Kasia ma niezwykle przemyślane rozwiązania i współpraca z nią to przyjemność. Gorąco polem :)
6 miesięcy temu
Prof pin.png%7c50.06196,19