Katarzyna Wnęk – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Kraków | homify
Katarzyna Wnęk
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Katarzyna Wnęk
Katarzyna Wnęk
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

  Jestem absolwentką krakowskiej ASP, Wydziału Architektury Wnętrz. W firmie Innowacyjne wnętrza oferuję min. usługi projektowe z zakresu architektury wnętrz; kompleksowe  projektowanie przestrzeni prywatnych i komercyjnych, projektowanie mebli, projektowanie graficzne, konsultacje projektowe.

Usługi
  • projektowanie wnętrz
  • mebli
  • Wizualizacje 3D
  • Konsultacje projektowe
Obszary usług
Kraków
Adres
Rynek Główny 30/49
33-332 Kraków
Polska
+48-696173024 katarzynawnek.pl

Opinie

Pani Kasia projektowała w moim domu przedpokój i kuchnię .Nie przypuszczałam , że dobierając odpowiednie kolory i materiały można osiągnąć taki efekt .Odwiedzający mój dom po przekroczeniu progu nie mogą wyjść z podziwu .Pani Kasia potrafi wyszukać wystrój w cenach zróżnicowanych ,kładzie nacisk na jakość ale za rozsądną cenę.  
około 5 lat temu
Data projektu: Kwiecień 2015
Praca z Panią Kasią zaczęła się od wizualizacji łazienki, a zakończyła projektem całego domu. Jest bardzo sympatyczną i profesjonalną projektantką. Zawsze miała super pomysły i rozwiązania. Najpierw nas słuchała, a później się zaczynało- niekończąca rozmowa o szczegółach i rozwiązaniach dla poszczególnych pomieszczeń. Wszystko było ważne i nawet jak my już nie mieliśmy sił, ona nas motywowała i wspierała. Polecam współpracę z NIĄ.
10 miesięcy temu
Pani Kasia jak nikt inny potrafiła spełnić nasze oczekiwania i ze starej, już dawno nie modnej łazienki wyczarować istne cudo! 😍 Mam nadzieję że to nie będzie koniec naszej współpracy 😉 Gorąco polecam!
7 miesięcy temu
Prof pin.png%7c50.06196,19