ARCH.SAR Daniel Sarna – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ARCH.SAR Daniel Sarna
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
ARCH.SAR Daniel Sarna
ARCH.SAR Daniel Sarna
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Projektujemy budynki i wnętrza, wykonujemy wizualizacje.
Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, "bliźniaczych", szeregowych a także wielorodzinnych jak również małych obiektów handlowych i biurowych a także innych użyteczności publicznej. Projektujemy plany zagospodarowania do decyzji o warunkach zabudowy.

Wykonujemy projekty wnętrz mieszkań oraz użyteczności publicznej (kawiarnie, restauracje, biura, zakłady fryzjersko - kosmetyczne, fitness-kluby itp.), udzielamy porad i konsultacji z zakresu aranżacji i dekoracji wnętrz.

Występujemy jako pełnomocnicy podczas przeprowadzania formalności urzędowych (decyzja o warunkach zabudowy, pozwolenie na budowę, legalizacje budowlane, zmiany sposobu użytkowania).

Projektujemy wszystkie branże budowlane i wykończeniowe, dokonujemy uzgodnień, prowadzimy nadzory autorskie, współpracujemy z firmami wykonawczymi.

Odpowiadamy na każde zapytanie ofertowe, każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie.

Mamy doświadczenie w pracy projektowej od roku 1990, przez lata naszej pracy zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy dziesiątki obiektów architektury mieszkalnej, użyteczności publicznej oraz wnętrz. Posiadamy gruntowne wykształcenie architektoniczne i budowlane (łącznie z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń) oraz doświadczenie w realizacji procesu budowlanego - zarówno na budowie, jak i w kontaktach z instytucjami administracji państwowej.

Na stałe współpracujemy z doświadczonymi projektantami konstrukcji budowlanych oraz branż instalacyjnych, a także z rzeczoznawcami d/s zabezpieczeń przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień sanitarnych.

Nasza współpraca z klientem nie kończy się na wykonaniu projektu.

Zapewniamy nadzór autorski i realizację naszych projektów. Współpracujemy z wykonawcami gotowymi podjąć się nawet bardzo trudnych zadań oraz z producentami wszystkich branż budowlanych i wykończeniowych.

Usługi
  • Projektowanie budowlane wielobranżowe
  • projektowanie wnętrz
  • nadzory autorskie
Obszary usług
  • Polska ale nie koniecznie :)
  • Warszawa
Adres
Żegańska 24c/9a
04-713 Warszawa
Polska
+48-602325388 www.archsar.pl
Prof pin.png%7c52.2063135,21