Renesans Floor In-lays Urszula Klotz – profesjonaliści w kategorii Artyści i rzemieślnicy w miejscowości Góra | homify
Renesans Floor In-lays Urszula Klotz

Renesans Floor In-lays Ursz…

Renesans Floor In-lays Urszula Klotz
Renesans Floor In-lays Ursz...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 82% procentach

82%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

Od 1989 roku Renesans Floor In-Lays s.c. jest producentem wyjątkowych ręcznie wycinanych intarsji do podłóg drewnianych.

Firma zdobyła swoją sławę w Stanach Zjednoczonych projektując i tworzać na zamówienie klienta podłogi z różnych gatunków drewna. W ciagu 20 lat na rynku Renesans Floor Inlays była dziesięciokrotnie nagradzana w konkursach „Podłoga roku USA” (NWFA Floor of the Year Award) przekształcając się w producenta wyjątkowych ręcznie wycinanych intarsji do podłóg drewnianych, parkietów i mozaik. W 2009 roku produkcja firmy została przeniesiona do Polski jako Renesans Floor In-Lays s.c. Po raz pierwszy katalog firmy zostaje zaprezentowany na europejskim rynku oferując udoskonalone nowe wzory, które powstały ze zgłębiania technik intarsji. Wszystkie wzory zostały zaprojektowane przez Eugeniusza Klotz i są ręcznie wycinane wyrzynarką przy użyciu techniki wynalezionej w XVIII wieku przez francuskiego mistrza stolarstwa artystycznego, którym był Andre Charles Boulle. Wzory te pojawiają się w postaci medalionów, paneli, parkietów, bordiurów i dekoracyjnych narożników, a powstają one z różnorodnych gatunków drewna.

Adres
Chróścina 5
56-200 Góra
Polska
+48-605391050 www.mozaikipalacowe.pl
Prof pin.png%7c51.7440739,16