Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anny Koszeli – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anny Koszeli

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anny Koszeli

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anny Koszeli
Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anny Koszeli
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Pracownia Anny Koszeli mieści się w starej kamienicy przy ul. Różanej w Warszawie. To jeden z najbardziej elektryzujących adresów dla osób, które poszukują fachowego wsparcia w zakresie aranżacji domu lub mieszkania, a jednocześnie cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania, oryginalność i kreatywność.

Anna Koszela, właścicielka pracowni jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W 2003 roku ukończyła studia i od razu założyła autorską pracownię projektową, którą z powodzeniem prowadzi od 13 lat. Poza projektowaniem wnętrz Anna Koszela interesuje się grafiką i wzornictwem przemysłowym. Obie te pasje są niezwykle cenne w procesie projektowania i pomagają w nadaniu wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Zdaniem Anny Koszeli rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Ona sama idzie jednak jeszcze o krok dalej, co wyraża się w przewodnim haśle jej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Architektka dba, aby jej projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Z duża swobodą zestawia ze sobą elementy kontrastowe, które jednak spójnie ze sobą współistnieją. Całość zachwyca idealną proporcją między estetyką, a komfortem użytkowania.

Usługi
projektowanie wnętrz
Obszary usług
Polska, Europa, and Warszawa
Adres
ul. Różana 23/9
02-548 Warszawa
Polska
+48-224652529 annakoszela.pl