KloshArt – profesjonaliści w kategorii Oświetlenie w miejscowości Golina | homify
KloshArt

KloshArt

KloshArt
KloshArt
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 77% procentach

77%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

Sklep KloshArt powstał w 2013 roku. Na naszą ofertę składają się wyjątkowe, oryginalne lampy o unikatowym wzornictwie. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami, których inspirują interesujące oraz estetyczne wnętrza. Pragniemy się stać bazą produktów, jakich nie znajdą Państwo w żadnym innym miejscu. Nasze lampy to efekt wielu poszukiwań, nieustannej selekcji z uwagi na jakość i estetykę.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi, znanymi na rynku producentami. Poszukujemy jednak także świeżości,stąd swoim zainteresowaniem i ciekawością obejmujemy również młode, dopiero wschodzące marki, zajmujące się projektowaniem i produkcją oświetlenia.

Najważniejszym celem naszego sklepu jest wysoka jakość usług, które realizujemy. Doradzamy, odpowiadamy na indywidualne oczekiwania klientów, a nawet sprowadzamy produkty pod ich wysublimowane zamówienia. Państwa zadowolenie kształtuje naszą markę i sprawia, że możemy się dla was stale rozwijać poszerzając ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu KloshArt. Zapewniamy, że mogą Państwo liczyć na pomoc i doradztwo w zakresie stylizacji oświetlenia.

Zespół KloshArt.

Obszary usług
UE
Adres
Węglew Kolonia 173B
62-590 Golina
Polska
+48-533864833 www.kloshart.pl
Prof pin.png%7c52.2406278,18