imkadesign – profesjonaliści w kategorii Projektanci w miejscowości Wrocław | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
imkadesign
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
imkadesign
imkadesign
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

IMKAdesign to ręcznie wytwarzane produkty użytkowe oraz dekoracyjne,  o
unikatowym charakterze. Wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie, w unikatowej technice barwienia masy lejnej, oznacza to że kolory, nie są uzyskiwane w tradycyjny sposób, w procesie szkliwienia, a już w początkowej fazie pracy, poprzez ręczne barwienie masy z użyciem różnego rodzaju mieszanek pigmentowych, oraz tlenków. Każda z form zalewana jest kilkukrotnie barwioną masą, a wzory powstające na powierzchni są wynikiem ręcznego szlifowania zewnętrznej warstwy, dzięki czemu każdy wyrób jest unikatowy. Produkty wykonywane są z porcelany, oraz kamionki, wypalane w temperaturze 1260C dzięki czemu są w pełni funkcjonalne, i dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Obszary usług
Wrocław
Adres
53-534 Wrocław
Polska
imkadesign.pl
Prof pin.png%7c51.1009216,17