Better Home Interior Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz home stagingiem, czyli profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Aby nasze usługi były jak najlepiej dopasowane do oczekiwań naszych klientów, każdą współpracę zaczynamy od spotkania podczas którego omawiamy oczekiwania, założenia i budżet inwestycji.

Podczas projektowania wnętrz, naszym celem jest pomoc w tworzeniu wyjątkowych wnętrz, dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem.

W przypadku home stagingu, głównym założeniem naszej pracowni jest efektywna pomoc w sprzedaży lub wynajmie poprzez wydobycie z nieruchomości tego, co najlepsze.

Trzon Better Home to zgrany, trzyosobowy zespół - Agnieszka Grajek, Jędrzej Turant i Karolina Gadomska. Nasza firma jest na rynku od ponad siedmiu lat. Mamy bogate doświadczenie, a połączenie różnych umiejętności pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tworzymy wnętrza wygodne, funkcjonalne i wyjątkowe pod względem estetycznym. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie klienta.  

Usługi
projektowaniewnętrz, aranżacja wnętrz, and home staging
Obszary usług
Warszawa i okolice, Warszawa, and Polska
Adres
Kałuszyńska 7/18
03-809 Warszawa, Polska
Polska
+48-502175157 betterhome.pl
Prof pin.png%7c52.2489799,21