mech.build – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
mech.build
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
mech.build
mech.build
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

MECH.build - Specjalizujemy się w zrównoważonym projektowaniu, przyjaznym człowiekowi i naturze. Jako architekci mamy realny wpływ na środowisko i czujemy się odpowiedzialni za dostarczanie rozwiązań, przyczyniających się do redukcji śladu węglowego branży budowlanej.

Używamy ekologicznych, naturalnych, recyklingowych i upcyklingowych materiałów, korzystamy ze współczesnych technologii i najnowszej wiedzy, projektując obiekty, wtapiające się w naturę i otoczenie, oraz odpowiadające na potrzeby społeczności. Łączymy lokalną tradycję i kontekst ze współczesną i nowoczesną formą.

Projektujemy domy jednorodzinne, wielorodzinne, układy urbanistyczne w duchu nowego urbanizmu, przestrzenie publiczne, obiekty, wnętrza, instalacje przestrzenne.Prowadzimy warsztaty, uczymy, animujemy.

Należymy do Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów, Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego.

Klientom prywatnym zapewniamy projekt szyty na miarę i w ścisłej współpracy z Wykonawcą, co zapewni optymalizację rozwiązań i kosztów. Prowadzimy projekt od wstępnych analiz i uzgodnień urzędowych, po nadzory na budowie. Realizujemy również pod klucz, ze sprawdzonymi ekipami w różnych regionach Polski.

Usługi
  • projektowanie architektoniczne
  • projektowanie wnętrz
  • edukacja
Obszary usług
Polska i świat and Warszawa
Nagrody i wyróżnienia
  • PLGBC – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego GREEN BUILDING AWARDS- Wyróżnienie za projekt domu z materiałów naturalnych w Potoczku
  • Hotel SHABBY SHABBY- nagroda (realizacja) w konkursie ARTE CREATIVE i Raumlabor, Mannheim , Niemcy
  • Jedz Miasto- wertykalna farma miejska, wyróżnienie w konkursie BMW/URBAN/TRANSFORMS
Adres
02-320 Warszawa
Polska
+48604443566604698396 mech.build
Prof pin.png%7c52.1987266,20