FIRMAMENT arch.Renata Kula – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Pabianice | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
FIRMAMENT arch.Renata Kula
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
FIRMAMENT arch.Renata Kula
FIRMAMENT arch.Renata Kula
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

 Firma  istnieje od 1998 roku i ma na swoim koncie wiele kompleksowych projektów architektonicznych, budowlanych począwszy od  budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych,rezydencji po budynki użyteczności publicznej ,zakłady produkcyjne ,stacje paliw itd. Zdobyte doświadczenie głównego architekta ,praktyka zawodowa w renomowanej pracowni architektonicznej, studia podyplomowe z planowania przestrzennego  i szkolenia w zakresie certyfikatów energetycznych pozwoliły na kompleksową obsługę potencjalnego inwestora począwszy od projektu poprzez proces inwestycyjny budowy po wnętrza i certyfikaty .

Biuro zajmuje się  głównie architekturą kubaturową  i architekturą wnętrz ,wzornictwem przedmiotów użytkowych projektując meble.

Przygotowuje materiały w celu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy ,decyzji środowiskowych, pozwoleń na budowę ,podziału nieruchomości ,a co za tym idzie wydzielenia samodzielnych lokali ,wykonuje także charakterystykę energetyczną budynków- certyfikaty energetyczne . W swej działalności „prowadzi” również budowy pełniąc funkcje kierownika budowy , inspektora nadzoru inwestorskiego jaki nadzory autorskie a także pomaga w optymalnym ,kompleksowym prowadzeniu inwestycji

Firmę interesują zarówno projekty ambitne wywołujące tzw ”wyzwania” dla niecodziennego inwestora jak i projekty spełniające wymagania każdego inwestora ,łączące  estetykę, elegancję  z funkcjonalnością  .Powstające projekty architektoniczne łączą prostotę z funkcjonalnością ,wpisane są  urbanistycznie w otoczenie  ,miejsce, są energooszczędne w zależności od potrzeb ekologiczne z wykorzystaniem naturalnych  materiałów budowlanych jak i współczesnych technologii i rozwiązań .

Autorytetem  firmy jest Frank Lloyd Wright i Jego myśl przewodnia  gdzie „… architektura powinna być wkomponowana i zespolona z naturą…”to ideał do którego staramy się dążyć.

Usługi
  • Archiektura jednorodzinna
  • wielorodzinna uzyteczności publicznej
  • architektura wnętrz
  • pełnienie funkcji kierownika budowy
Obszary usług
Polska i świat
Nagrody i wyróżnienia
Na koncie ma udział w konkursie „Dom dostępny” w 1997 roku pod kier. regionalnego architekta organizowanym przez „MURATOR” którego rezultatem było zaprezentowanie projektu domu jednorodzinnego w katalogu na rok 1997 .
Adres
ZAMKOWA 18
95-200 Pabianice
Polska
+48-506157313 www.firmament.com.pl
Prof pin.png%7c51.6641399,19