360° ZIELENI Pracownia Architektury Krajobrazu – profesjonaliści w kategorii Architekci krajobrazu w miejscowości Częstochowa | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
360° ZIELENI Pracownia Architektury Krajobrazu
360° ZIELENI Pracownia Architektury Krajobrazu

360° ZIELENI Pracownia Arch…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
360° ZIELENI Pracownia Architektury Krajobrazu
360° ZIELENI Pracownia Arch...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Biuro projektowe 360° Zieleni, prowadzone przez Magdę, zajmuje się projektowaniem wszelkich zielonych elementów w krajobrazie miejskim i wiejskim. W ofercie znajdują się min. małe aranżacje do wnętrz, wyposażenie biur w zieleń, przez zielone ściany wewnętrzne i zewnętrzne, zieleń na dachach, tarasach, ogrody prywatne i parki. Zadania nietypowe, awangardowe, nowoczesne, oryginalne, zazielenianie przestrzeni zurbanizowanych jak i również tradycyjne sielskie ogrody wiejskie i przydomowe. Jednym słowem 360° ZIELENI!

W myśl szeroko pojętej idei zrównoważonego rozwoju, bardzo ważne jest, nie tylko dla Polski, Europy, ale całego świata, wprowadzanie jakichkolwiek zielonych obszarów do krajobrazu miasta. Ma to długofalowe i niewymierne korzyści materialne. Przede wszystkim przyczynia się to do oczyszczania powietrza, powiększania przestrzeni biologicznie czynnych w przestrzeni zurbanizowanej, a to z kolei ma dobroczynny wpływ nie tylko na środowisko i mikroklimat, ale także na podniesienie warunków życiowych dla Nas, jako mieszkańców.Projektując założenia zielone, należy myśleć nie tylko o stronie estetycznej projektu, poprawiającym nasze najbliższe otoczenie, ale jako częściowo o przedsięwzięciu globalnym, wpływającym na całe środowisko.

Pracownia 360° Zieleni wykonuje projekty i dokumentacje techniczne w zakresie szeroko pojętej architektury krajobrazu, jednak zawsze oparte i wykorzystujące różne technologie ekologiczne, przyjazne dla środowiska.W ofercie znajdują się specjalistyczne opracowania zielonych obiektów dla architektury i wnętrz, a także wszelkie aranżacje związane z materiałem roślinnym, ogrody naturalistyczne, prywatne, zieleń dla terenów poprzemysłowych i inne.

Usługi
#Projektowanie ogrodów #projektowanie zieleni #projekty nawierzchni #projekty małej architektury #architektura krajobrazu #projekty zagospodarowania terenu #ukształtowanie terenu #ogrody na dachu
Obszary usług
pl, Częstochowa, and Warszawa
Adres
Kilińskiego
42-200 Częstochowa
Polska
+48-661441505 www.360zieleni.pl
Prof pin.png%7c50.8165274,19