Pracownia Projektowa JOTA Joanna Bochyńska – profesjonaliści w kategorii Projektanci w miejscowości Gdańsk | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Pracownia Projektowa JOTA Joanna Bochyńska
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Pracownia Projektowa JOTA Joanna Bochyńska
Pracownia Projektowa JOTA J...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Pracownia Projektowa Jota powstała w 1995 roku. Od tego czasu realizujemy z pasją projekty zarówno mieszkaniowe jaki i usługowe. Na naszej stronie prezentujemy tylko najciekawsze dzieła, które mamy nadzieję wprowadzą Państwa w nasz styl i poczucie estetyki. Wykonujemy projekty architektoniczno-budowlane obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Zajmujemy się też aranżacją wnętrz.Wykonujemy projekty indywidualne – autorskie niepowielające powszechnie stosowanych schematów. W ciągu 20 lat naszej działalności zrealizowaliśmy przeszło 3 000 projektów. Prowadzimy prace przygotowawcze polegające na rozpoznaniu i analizie warunków planowanej inwestycji z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań mogących wpłynąć na jej realizację. Wykonujemy we współpracy z biurami branżowymi projekty inżynierskie i instalacyjne w pełnym zakresie. Prowadzimy na życzenie inwestora kompletną obsługę formalno-prawną inwestycji aż do momentu przekazania obiektu do użytkowania i odbioru technicznego. Wykonujemy wizualizacje i prezentacje multimedialne projektowanych obiektów na etapie koncepcji programowo-przestrzennej. Używamy licencjonowanego oprogramowania Autodesk i Microsoft. Pracujemy w technologii BIM.

Adres
Trzy Lipy 2, lokal 1/3
80-172 Gdańsk
Polska
+48-583063408 www.jota.gda.pl
Prof pin.png%7c54.3554009,18