Inteligentna Folia na przeszklenia SONTE - SONTE Poland Sp. z o.o. – profesjonaliści w kategorii Zasłony, firany i żaluzje w miejscowości Bielsko-Biała | homify
Inteligentna Folia na przeszklenia SONTE – SONTE Poland Sp. z o.o.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Inteligentna Folia na przeszklenia SONTE – SONTE Poland Sp. z o.o.
Inteligentna Folia na przes...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Inteligentna folia okienna  SONTE po naklejeniu na okno lub na inną powierzchnie szklaną pracuje w zakresie od przezroczystego (kiedy folia jest włączona) do matowego/mlecznego (kiedy folia jest wyłączona).

Ta innowacyjna folia nie wymaga wymiany okien czy szyb w oknach, może zostać naklejona na każde już istniejące okno w naszym salonie, łazience, biurze lub innej przezroczystej powierzchni. Raz zainstalowana folia ma niewielki wpływ na ogólny wygląd i przezroczystość okna.

Folia SONTE absorbuje 99% szkodliwych dla zdrowia promieni UV, a także zatrzymuje 80 % promieni IR (promieni podczerwonych) co wpływa na ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń oraz na spadek kosztów związanych z pracą klimatyzatorów.

Folia SONTE jest także pierwszą na świecie folią, którą można sterować za pomocą aplikacji przeznaczonej na telefon lub tablet ale nie tyle w ofercie posiadamy także sterowanie za pomocą piloty i zwykłego kontaktu.

Nasza firma do każdego Klienta i realizacji podchodzi indywidualnie, dlatego też wykonywane przez nas usługi są profesjonalne i dopasowane do Klienta.

Usługi
Sprzedaż oraz montaż inteligentnej folii okiennej SONTE
Obszary usług
  • Cała polska
  • słowacja
  • czechy
  • Bielsko-Biała
Adres
Strażacka 81
43-300 Bielsko-Biała
Polska
+48-510123029 www.sonte-poland.pl
Prof pin.png%7c49.8218164,18