WOOD ACCENT – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Kraków | homify
WOOD ACCENT
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
WOOD ACCENT
WOOD ACCENT
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

WOOD ACCENT to nie tylko marka ale i filozofia życia.

W naszej pracowni powstają ręcznie robione stoły wykonane z litego drewna. Stoły wykonane są z wyselekcjonowanych desek różnych gatunków drzew z Polski oraz sprowadzanych z dalekich zakątków świata. Każdy stół drewniany opowiada Swoją niepowtarzalną historię, która zapisana jest w desce, w unikalnym rysunku słoi, w sękach, rysach, pęknięciach i przebarwieniach. Wszelkie wady drewna stają się dla nas zaletami. 

Kochamy naturę, jej czystość i bezpretensjonalność, dlatego też produkty, które tworzymy są ascetyczne i czyste w formie a zarazem unikatowe, niepowtarzalne. Ich minimalistyczny styl idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Wierzymy, iż powrót do korzeni rzemiosła oraz doskonałość ręcznego wykonania nadaję naszym produktom naturalności oraz niepowtarzalny charakter. 

WOOD ACCENT to marka polskiej firmy rodzinnej, która została założona przez artystę plastyka Andrzeja Ładyga w 1982 roku. Firma specjalizuje się w ręcznym wytwarzaniu luksusowych produktów z drewna litego. Cały proces produkcji przeprowadzany jest ręcznie przez wysoko wyspecjalizowanych rzemieślników w zakładzie produkcyjnym pod Krakowem. Nie projektujemy wnętrz w całości, a wprowadzamy do nich duszę w postaci mocnego akcentu – piękna drewna czyli mebli WOOD ACCENT.

Obszary usług
Kraków
Adres
ZAKARCZMIE 24
31-499 Kraków
Polska
+48-668031155 wood-accent.com

Opinie

około 3 lata temu
Prof pin.png%7c49.985,19