Contractors
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Contractors jest pierwszym polskim producentem dekoracyjnych płyty z betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny Contractors  to gotowe, prefabrykowane płyty przeznaczone do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach czy na zewnątrz. Płyty betonowe dostępne są w wielu kolorach, fakturach oraz w zależności od przeznaczenia w kilku grubościach.

Proponujemy kilka sposobów montażu.

Oprócz płyt i podłóg betonowych wykonujemy również inne elementy wyposażenia wnętrz z betonu architektonicznego jak: schody, ławki, płyty chodnikowe.

Chętnie oddajemy się wyzwaniom jakie stawiają przed nami architekci i projektanci na nowe pomysły z udziałem materiału jakim jest BETON ARCHITEKTONICZNY.

Usługi
  • produkcja płyt betonowych
  • montaż płyt
  • podłogi betonowe
Obszary usług
Maków Podhalański
Adres
Białka 202
34-220 Maków Podhalański
Polska
+48608790696696880613 www.contractors.pl

Opinie

Otrzymalam piekne donice. Pomino duzego rozmiaru dotarly do Szczecina w idealnym stanie . Wykonanie bardzo staranne. Wspolpraca i doradztwo doskonale . Szczerze polecam te firme . Juz mysle o zakupie kolejnych donic do mojego duzego ogrodu . Dwie donice to za malo 😊
3 miesiące temu
Świetna obsługa klienta i zamówienie zrealizowane zgodnie z terminem. Przedmiot zamówienia - płyty betonowe oraz stopnie - został wykonany perfekcyjnie. Nie było też żadnych problemów z zamówieniem kilku dodatkowych płyt, które zostały wysłane do mnie natychmiastowo. Serdecznie polecam firmę Contractors!
2 miesiące temu
Miła, kompetentna, fachowa i zaangażowana obsługa, otwarta na klienta, nawet w przypadku niedużego zlecenia. Jedna osoba nie odsyła do drugiej a sama dopytuje, zgłębia temat, szuka rozwiązań pro-klient na produkcji, informuje o możliwościach. Pani E…… – bardzo za pomoc Dziękuję i Pani Koleżance (która rozmawiała raz w Pani zastępstwie) również. Panie Szefie proszę docenić zespół :) W dobie rozszalałych cen, rozwydrzonych mało kompetentnych i nierzetelnych firm – CONTRACTORS to brylancik. Szczerze polecam.
3 miesiące temu
Prof pin.png%7c49.685465,19