Contractors – profesjonaliści w kategorii Kamień, kostka brukowa i beton w miejscowości Maków Podhalański | homify
Contractors
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Contractors
Contractors
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Contractors jest pierwszym polskim producentem dekoracyjnych płyty z betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny Contractors  to gotowe, prefabrykowane płyty przeznaczone do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach czy na zewnątrz. Płyty betonowe dostępne są w wielu kolorach, fakturach oraz w zależności od przeznaczenia w kilku grubościach.

Proponujemy kilka sposobów montażu.

Oprócz płyt i podłóg betonowych wykonujemy również inne elementy wyposażenia wnętrz z betonu architektonicznego jak: schody, ławki, płyty chodnikowe.

Chętnie oddajemy się wyzwaniom jakie stawiają przed nami architekci i projektanci na nowe pomysły z udziałem materiału jakim jest BETON ARCHITEKTONICZNY.

Usługi
  • produkcja płyt betonowych
  • montaż płyt
  • podłogi betonowe
Obszary usług
Maków Podhalański
Adres
Białka 202
34-220 Maków Podhalański
Polska
+48608790696696880613 www.contractors.pl

Opinie

Niestety, pomimo fachowego podejścia jeszcze kilka lat temu (choć już wtedy były problemy z terminowością), obecnie firma zwodzi, obiecuje przez pół roku!! Potem zaczyna się nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie. Nie polecam
8 miesięcy temu
Zakupiłem płyty beronowe. Jak dla mnie mistrzostwo wszystkie idealnie równe i wykonane z należytą starannością. A jeżeli chodzi o personel i szefostwo bardzo mili ludzie. Polecam
7 miesięcy temu
Osobiście dziś odebrałem swój towar i muszę przyznać z czystym sercem, ze firma Contractors to pełen profesjonalizm. Materiał super zabezpieczony, nie było żadnego problemu w transporcie. Jeśli chodzi o wykonanie to przeszło moje oczekiwanie. Naprawdę solidnie i dokładnie. Naprawdę polecam!
7 miesięcy temu
Prof pin.png%7c49.685465,19