MK-ARCHITEKCI – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Kraków | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MK-ARCHITEKCI
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
MK-ARCHITEKCI
MK-ARCHITEKCI
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

MK-ARCHITEKCI to firma łącząca duże doświadczenie zawodowe ze świeżym, kreatywnym i pełnym pasji podejściem do projektowania.

Celem naszej architektury jest poszukiwanie Piękna –odnajdywanego w ładzie uspokojonej Przestrzeni. Naszą pasją jest tworzenie architektury prostej, „uszytej na miarę” potrzeb jej Użytkowników.

Podstawą naszej pracy jest twórczy dialog z Klientem zmierzający do znalezienia najwłaściwszej i najczystszej Formy dla zadanej architekturze Funkcji.

Zajmujemy się projektami od wstępnych analiz chłonności działki po projekty budowlane, wykonawcze i nadzór autorski do momentu zakończenia budowy i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

W imieniu Klienta zajmujemy się także wszelkimi uzgodnieniami formalnymi i sprawujemy generalny nadzór budowlany, kontrolując wykonawstwo i budżet inwestycyjny. W ten sposób bierzemy pełną odpowiedzialność i gwarantujemy wysoką jakość tworzonej architektury, tak pod względem technicznym jak i estetycznym.

Nie wliczając naszego bogatego doświadczenia zawodowego poprzedzającego założenie pracowni nasze portfolio obejmuje budynki mieszkalne jedno – i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, adaptacje budynków zabytkowych, wnętrza mieszkalne i użyteczności publicznej, projekty identyfikacji wizualnej.

W naszej pracy szczególną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości funkcjonalnej i estetycznej projektów oraz dbałości o racjonalne wykorzystanie budżetu inwestycji.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

- opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze)

- projekty i aranżacje wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej

- inwentaryzacje lokali i budynków

- projekty zagospodarowania działek

- analizy nieruchomości pod względem możliwości ich zagospodarowania przestrzennego (analizy chłonności działek)

- pozyskiwanie warunków zabudowy, decyzji ULICP, decyzji pozwolenia na budowę wraz z wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami i opiniami

- konsultacje i doradztwo z zakresu prawa budowlanego oraz zagospodarowania przestrzennego

- doradztwo prawno-administracyjne i project-management.

Trzon zespołu MK-ARCHITEKCI tworzy małżeństwo architektów: Moniki i Krzysztofa Kozielewicz. Jako absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej przez szereg lat zdobywaliśmy doświadczenie zawodowe w czołowych krakowskich pracowniach architektonicznych (DDJM Biuro Architektoniczne, B2 Studio, 3D Architekci), aby w połowie 2010 roku otworzyć własną praktykę.

14-letnie doświadczenie zawodowe i bogaty dorobek realizacyjny architekta Krzysztofa Kozielewicz oraz pełne twórczego zapału i architektonicznej pasji podejście do pracy zespołu pozwala pracowni MK-ARCHITEKCI mierzyć się z każdą skalą zlecenia.

W toku pracy nad projektami współpracujemy z szeregiem profesjonalnych projektantów branżowych, kosztorysantów, geodetów i rzeczoznawców (Ppoż, Sanepid, BHP).

Obszary usług
Kraków
Adres
Smolki 10/1
30-613 Kraków
Polska
+48-606129089 www.mk-kozielewicz.pl
Prof pin.png%7c50.0412625,19