Mobile Design Katarzyna Juszczak – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Poznań | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Mobile Design Katarzyna Juszczak
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Mobile Design Katarzyna Juszczak
Mobile Design Katarzyna Jus...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Projektowanie i aranżacja wnętrz - współpraca

Projektowanie wnętrz to budowanie relacji pomiędzy ludźmi i produktami, pomiędzy kolorami i materiałami, funkcjami i przestrzenią, światłem i nastrojem, ciszą i muzyką, indywidualną dla każdego drogą. Pracownia to pasja tworzenia przestrzeni do życia dla innych ludzi. Moja autorska pracownia, specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych, usługowych, biurowych, handlowych, mebli oraz detali. Podstawą moich realizacji jest umiejętna selekcja i świadomy dobór rozwiązań, materiałów i wyposażenia zależnie od charakteru, oczekiwań i możliwości finansowych inwestora. Zapewniam kontakt z profesjonalnymi wykonawcami, dostawcami, specjalistami, organizację logistyki oraz nadzór autorski nad realizacją projektu. Jak to działa? spotkanie z projektantem: omówienie Twoich potrzeb i oczekiwań oraz dobór produktów i materiałów. Akceptacja projektu na podstawie wizualizacji, propozycja i zestawienie materiałów, produktów, dokumentacja projektowa, opisowa, kosztorys realizacja - nadzór autorski. Co zyskujesz? kompleksowe i rzetelne opracowanie techniczne dobór elementów wyposażenia wnętrz wraz z kosztorysem, organizację zamówień konkretnego asortymentu pełen nadzór nad ekipami budowlanymi i koordynację ich prac, czytelne i jasne zasady współpracy na każdym etapie działania dostosowanie zakresu naszych usług do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Usługi
projektowanie wnętrz
Obszary usług
Polska i Europa and Poznań
Adres
Złotowska 51b/14
60-184 Poznań
Polska
+48-515813355 www.katarzynajuszczak.com
Prof pin.png%7c52.409492,16