PHU Bortnowski
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Firma BORTNOWSKI specjalizuje się w pracach stolarsko-parkieciarskich i istnieje na rynku od 1990 roku realizując w budownictwie różne ambitne projekty z drewna. Raz są to modne i funkcjonalne realizacje klientów indywidualnych w domach i mieszkaniach, często nawet bardzo małych. Innym razem niezwykłe, jednostkowe, bardzo praktyczne, duże aranżacje obiektowe.

Wykonujemy nie tylko parkiety i nie tylko w pokojach, ale w kuchniach i łazienkach, często w połączeniu z zewnętrznymi powierzchniami tarasowymi wespół z wyposażeniem. Realizujemy drewniane pergole w modnych dzisiaj szarościach i bielach zadaszone poliwęglanem, osłaniane reflesolami, lub żaglami z płótna. Do tego bardzo często łączymy to wszystko z elewacjami w poszukiwanych ciepłych kolorach pasujących do ogólnych trendów. Realizujemy w drewnie designerskie pomysły na sufity i ściany w nietypowych konfiguracjach.

Wszystkie nasze realizacje są dostosowane do otoczenia i tworzą niemalże prawie zawsze jednostkowy charakter, ponadto odpowiadają dzisiejszym normom przeciwpożarowym i higienicznym.

Na swoim koncie mamy mnóstwo zakończonych ambitnych tematów i są to często realizacje, które bardzo dobrze funkcjonują od wielu lat. Tak jest z parkietem w nowej części Starego Browaru w Poznaniu. Zrealizowaliśmy podobne parkiety w Galerii Cuprum w Lubinie, schody, parkiety i drewniane ściany w nowej Galerii Katowickiej przy Dworcu Głównym w strefie Food Court. Parkiety, tarasy, ławki w Galerii Handlowej Posnania. Parkiety, schody, sufity i ściany drewniane w Galerii Północnej na Białołęce w Warszawie, oraz tarasy i parkiety w Koszalińskiej Galerii Atrium. Możemy się pochwalić bardzo ładnymi schodami, parkietami i tarasami (taras wewnętrzny i taras zewnętrzny) w Hotelu Andersia Tower, oraz schodami i parkietem w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, gdzie całość jest ułożona na ogrzewaniu podłogowym. Zrealizowaliśmy parkiety i schody w kilku filharmoniach od opolskiej, poprzez zielonogórską, poznańską Akademię Muzyczną, po kaszubską w Wejherowie. Naszym udziałem są parkiety i schody na stadionach Lecha Poznań i Śląska Wrocław, oraz we wrocławskim nowym terminalu lotniczym im Mikołaja Kopernika. A przecież to tylko namiastka tego, co stworzyliśmy. Na długiej liście są banki, szereg sal tanecznych bezspoinowych i restauracyjnych, sale kolumnowe w urzędach miast i urzędach marszałkowskich, a nawet obudowa powierzchni posadzki drewnianej wokół basenu wykonana w systemie podłogi marynistycznej. Są również szkoły z podłogami sportowymi i przedszkola z antypoślizgowymi podłogami przyjaznymi dzieciom.

Wykonaliśmy piękne tarasy i parkiety w wieżowcu Cosmopolitan na Twardej w Warszawie, elewacje i tarasy w apartamentowcu na Wyspie Piasek we Wrocławiu, sufity drewniane w Galerii Ikea na Bielanach Wrocławskich, czy ostatnio drewniane ściany w strefie fitnes w biurowcu Kaufland we Wrocławiu.

Co cechuje naszą firmę?

Nieszablonowe podejście do projektu połączone z wnikliwą analizą założeń i możliwości praktycznego użytkowania. W tym temacie zawsze zwracamy uwagę, aby projekt nie był realizowany w oderwaniu od rzeczywistości. Zależy nam, aby nasze realizacje były nie tylko modne, ale i trwałe. Posiadamy doskonałą praktyczną znajomość różnych gatunków drewna, w tym egzotycznych, oraz szerokie zaplecze wykonawcze - są to przede wszystkim pracownicy z dyplomami mistrzowskimi, oraz nowoczesny sprzęt.

Jeśli zainteresowałem Państwa naszymi zdolnościami i możliwościami to fantastycznie. Szukam klientów do dalszych ambitnych realizacji, więc zapraszamy wszystkich do współpracy przy małych i dużych projektach. Jako rzemieślnik "kocham drewno" i to hasło jest myślą przewodnią naszej firmy, więc polecam się wszystkim, dla których to przesłanie nie jest w budownictwie obojętne.

Usługi
podłogi, tarasy, and elewacje
Obszary usług
Cała polska, Niemcy, and Zielona Góra
Adres
Zjednoczenia 92
65-120 Zielona Góra
Polska
+48-695050500 www.parkiet-bortnowski.pl

Opinie

bardzo dobre
prawie 7 lat temu
Data projektu: Wrzesień 2013
Taras montowany z deski kompozytowej Rehau w 2015 roku - 60m2 - dość spora inwestycja,zwłaszcza kosztowo,jak na tamten czas. Montaż,no cóż. Niby nie najgorszy,ale zamiast cięte deski włożyć pod obrzeże,to zostały wyeksponowane na środku tarasu.(zdjęcia) chciałam się skontaktować z wykonawcą,by przeprowadził serwis tarasu po tylu latach (wiadomo,że zrobi to najlepiej ten,który robił,zna się na tej desce itd),ale właściciel najpierw kazał dzwonić później,bo teraz nie ma ich w okolicy, potem przestał odbierać telefon. Bardzo nie ładne potraktowanie. Prawdziwy fachowiec dba o swoje prace nawet po gwarancji (Oczywiście odpłatnie),a nie unika rozmowy. Smutne. Podsumowując,do wykonania ok,ale jeśli komuś zależy również na obsłudze serwisowej pogwarancyjnej (czyli opiece tarasu, by służył długie lata),to NIE POLECAM!
3 miesiące temu