Wood of Fire – profesjonaliści w kategorii Fasady w miejscowości Mionów, Polska | homify
Wood of Fire
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Wood of Fire
Wood of Fire
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Wood oF Fire to polski producent unikalnych paneli z opalanego drewna. Technika zwęglania inspirowana jest znaną od 700 lat, tradycyjną japońską metodą Shou Sugi Ban 焼 杉板. Deski opalane są w specjalnych piecach, dzięki którym uzyskują unikalną zwęgloną powierzchnię, widoczną w kolorze i fakturze drewna.Opalanie chroni drewno przed działaniem czynników zewnętrznych oraz nadaje mu wyjątkowego wyglądu.


Połączenie drewna i ognia tworzy nie tylko piękną kompozycję, ale dodatkowo zapewnia niezwykłą trwałość.  Deska może być wykorzystywana jako element dekoracyjny do okładania elewacji, ścian,sufitów, ogrodzeń. Produkcja odbywa się w kontrolowany sposób – kawałek po kawałku – w specjalnych piecach, które zapewniają równe i jednolite parametry opalenia. Nasz zespół stale angażuje się w opracowywanie nowych sposobów zwęglania, wykończenia, dobieranie nowych gatunków drewna oraz tworzenia nowych produktów.Usługi
Elewacje drewniane Shou Sugi Ban
Obszary usług
Europa
Adres
48-250 Mionów, Polska
Polska
+48-503829350 www.woodoffire.pl
Prof pin.png%7c50.3813011,17