ABC Pracownia Projektowa Bożena Nosiła - 1 – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Zabrze | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ABC Pracownia Projektowa Bożena Nosiła – 1
ABC Pracownia Projektowa Bożena Nosiła – 1

ABC Pracownia Projektowa Bo…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
ABC Pracownia Projektowa Bożena Nosiła – 1
ABC Pracownia Projektowa Bo...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

ABC
Pracownia Projektowa powstała na bazie ponad 20 letniego doświadczenia naszego zespołu projektowego. Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów obejmuje szerokie spektrum od projektów budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego po budownictwo użyteczności publicznej i inne.

W związku z coraz większym zainteresowaniem ekologią i problematyką energooszczędności postanowiliśmy stworzyć nową jednostkę projektową, która zajmuje się wyłącznie problematyką budownictwa energooszczędnego.

Głównym celem działalności jest projektowanie jednorodzinnego budownictwa energooszczędnego, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa zrównoważonego i pasywnego.

Naszymi projektami pragniemy udowodnić, że taki rodzaj budownictwa jednorodzinnego pomimo wielu ograniczeń wynikających z warunków technologicznych może być atrakcyjny zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym.

Jednym z zadań, które postawiliśmy przed sobą jest szerokie propagowanie budownictwa proekologicznego. Ten cel pragniemy realizować głównie poprzez łatwy i powszechny dostęp do typowych projektów spełniających wszystkie warunki stawiane budynkom energooszczędnym.

W tym celu została stworzona nasza strona jako platforma sprzedaży tego typu projektów.

Nasze projekty są opracowywane już na etapie koncepcji z uwzględnieniem wszystkich koniecznych warunków jakie musi spełniać jednorodzinny dom energooszczędny. Dokumentacja projektowa może zostać zakupiona wraz z opracowaniami technologicznymi jakie powinien spełniać dom o wysokiej sprawności energetycznej.

Mamy nadzieję, że przyjęta przez naszą pracownię filozofia działania wzbudzi Państwa zainteresowanie i w skuteczny sposób przyczyni się do rozwoju jednorodzinnego budownictwa proekologicznego.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Usługi
Projektowanie i sprzedaż energooszczednych domów typowych
Obszary usług
Zabrze
Adres
Roosevelta 59/11
41-800 Zabrze
Polska
www.abcentrum-dom.pl
Prof pin.png%7c50.2962309,18