wytwornia tychy

wytwornia tychy

wytwornia tychy
wytwornia tychy
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Wytwórnia została założona w 2010 roku i funkcjonuje jako autorska pracownia projektowa, zaangażowana w tworzenie architektury funkcjonalnej i wyrazistej, gdzie obok walorów czysto użytkowych jest miejsce na niepowtarzalną formę  i indywidualny charakter.

Realizujemy wielobranżowe projekty  budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, a także obiektów przemysłowych  na zlecenie inwestorów prywatnych, komercyjnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z renomowanymi biurami inżynierskimi oraz bierzemy aktywny udział w procesie realizacji inwestycji.Staramy się wyszukiwać najlepsze rozwiązania indywidualnie podchodząc do wymagań i możliwości każdego inwestora . Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zagadnienia projektowego, pomagamy przy obsłudze formalno-prawnej. Każdy temat rozpatrywany jest indywidualnie począwszy od analizy oczekiwań zamawiającego, poprzez analizę otoczenia, chłonność działki, poprzez ramy finansowe inwestycji proponujemy odważne, ciekawe rozwiązania pod względem architektonicznym pozostające w synergii z funkcjonalnością i wysoką jakością użytkową oferujemy pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań  technologicznych i materiałowych , w zależności od indywidualnych potrzeb zamawiającego

Obszary usług
 • Tychy
 • Katowice
 • Mikołów
 • Sosnowiec
 • Oświęcim
 • Zabrze
 • Bytom
Adres
Fredry 7b
43-100 TYCHY
Polska
+48-506602898 www.wytwornia.tychy.pl

  Twój profil jest kompletny w 91% procentach

  91%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

  Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika