Lenta – profesjonaliści w kategorii Materiały budowlane w miejscowości Rumia, Polska | homify
Lenta
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Lenta
Lenta
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

LentaDeski kompozytowe drugiej generacji

Deska tarasowa Lenta posiada niezwykle twardą, odporną na uszkodzenia, antypoślizgową polimerową otulinę, dodatkowo posiadającą strukturę, która odzwierciedla usłojenie prawdziwego drewna.

Powłoka zewnętrzną deski jest również odporna na warunki atmosferyczne i bardzo łatwa w utrzymaniu, dzięki  czemu taras wygląda stylowo i nowocześnie.Deski Lenta występują w 6 bardzo żywych i wyrazistych kolorach nadających tarasowi nietuzinkowy, modernistyczny wygląd. Na pierwszy rzut oka kompozyt wygląda jak prawdziwe drewno i przyciąga uwagę i zainteresowanie nawet najbardziej wymagających znawców tematu.Tarasowe deski kompozytowe Lenta zostały wyróżnione w konkursie im. Stanisława Staszica Laur Innowacyjności 2018. Organizatorem konkursu jest Naczelna Organizacja Techniczna.Celem nadrzędnym wyróżnienia jest promocja innowacyjnych produktów,  technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

Usługi
Budowa tarasów i patio
Obszary usług
Sprzedaż i montaż and Rumia, Polska
Nagrody i wyróżnienia
Laur innowacyjności 2018
Adres
Grunwaldzka 63
84-230 Rumia, Polska
Polska
+48-601053434 www.lenta.pl
Prof pin.png%7c54.579193,18