Limonki Studio Wojciech Siudowski
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Limonki Studio to biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu wnętrz i architektury obiektów użyteczności publicznej i prywatnych. Właścicielem jest Wojciech Siudowski absolwent wydziału Architektury na Politechnice Szczecińskiej – kreatywny architekt, który w swojej pracy wykorzystuje nie tylko zdobytą wiedzę, którą stale poszerza, ale i wieloletnie doświadczenie. Nie ogranicza się do jednego stylu, a wizję przestrzeni dopasowuje do indywidualnych oczekiwań swoich klientów, których zdanie jest przecież najważniejsze. Wnętrza, które tworzy są nie tylko oryginalne, ale i niezwykle przyjazne. Każdy projekt wykonany jest ze szczególną dbałością o walory estetyczne kreowanej przestrzeni, z uwzględnieniem potrzeb i upodobań inwestora. Zajmujemy się również fachową pomocą w dobraniu i zakupie proponowanych w projekcie materiałów i produktów, a nasza wieloletnia współpraca z producentami i hurtowniami pozwala zaoszczędzić inwestorowi dużo czasu i pieniędzy.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi (www.positum.com.pl) i dokładamy starań aby nasze projekty były wykonane zgodnie z dokumentacją.

Usługi
projektowanie wnętrz
Obszary usług
Szczecin
Adres
Nowy Rynek 7/1
70-533 Szczecin
Polska
+48-600272739 www.limonkistudio.pl

Opinie

Nietuzinkowe rozwiązania, zawsze o krok przed trendami. Studio dbajace o estetykę i funcjonalność. Polecam!
prawie 2 lata temu
Klasyka czy nowoczesność? Jedno nie wyklucza drugiego. Architekt z pomysłem i z pasją potrafi stworzyć coś pięknego i spójnego, co nabiera niepowtarzalnego charakteru i ucieszy najbardziej wybrednych. Polecam.
prawie 2 lata temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Projekty wnętrz wykonane na wysokim poziomie :) Polecam Pana Wojtka
ponad rok temu
Prof pin.png%7c53.4246671,14