Perfect Home
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nie masz pomysłu na urządzenie wnętrza mieszkania/domu/firmy? Specjalnie dla Ciebie stworzymy indywidualny projekt aranżacji wnętrz perfekcyjnie dostosowany do Twoich potrzeb. Na podstawie dokumentów projektowych, oględzin wnętrza, stworzymy wizualizacyjną wersję projektu w formie cyfrowej i papierowej. Działamy na rynku od 2008 roku. Projektowanie jest naszą pasją. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem, bo po prostu lubimy co robimy:)

Usługi
projektowanie and aranżacja wnętrz
Obszary usług
Cała polska and Toruń
Adres
ul. Konopnickiej 21/4
87-100 Toruń
Polska
+48-600018676 www.perfect-home.pl

Opinie

Serdecznie polecam współpracę z Perfect Home! Pani Ania zaoszczędziła mi mnóstwo czasu i energii, podejmując dziesiątki różnych decyzji dotyczących projektu łazienki. Doskonale odczytała moje potrzeby, styl i wizje, a końcowy efekt przerósł moje oczekiwania. Już nie mogę się doczekać dalszej współpracy. Gorąco polecam!
prawie rok temu
Odradzam, lepszej jakośc*** i wizualizacje otrzymacie po 20 minutowym spotkaniu ze stolarzem/płytkarzem niż z Tą panią. Program graficzny tragiczny, artystka z "białymi projektami" i z zajętymi terminami. Nie polecam, ceny z kosmosu jak na kujawsko- pomorskie, szkoda pieniędzy...Pozdrawiam
ponad 8 lat temu
Wspaniałe projekty, profesjonalizm i bardzo rzeczowe podejście do pracy. Polecam!
ponad 5 lat temu