AED Polska Sp. z o.o. Sp. K. – profesjonaliści w kategorii Projektanci w miejscowości Kraków, Polska | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
AED Polska Sp. z o.o. Sp. K.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
AED Polska Sp. z o.o. Sp. K.
AED Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Praca z osobami starszymi posiadającymi różne objawy demencji wymaga od każdego solidnego przygotowania. Wiedza na temat tego, co to jest demencja starcza i jak należy sobie z nią radzić jest bardzo szeroka. Kursy organizowane przez Akademię opiekunów są z tego powodu doskonałą propozycją dla każdego, kto chce pracować w zawodzie opiekuna osób starszych. Kursanci zdobywają tu wiele praktycznej wiedzy na temat tego, jak postępować w przypadku objawów takich jak otępienie. Poszczególne demencja starcza etapy choroby wymagają od opiekunów zupełnie innych środków opieki, zaś oferowane tu profesjonalne kursy są dla nich doskonałym przygotowaniem.

Obszary usług
Kraków, Polska
Adres
ul. Lwowska 1/LU 2
30-548 Kraków, Polska
Polska
+48-123476490 akademiaopiekunow.pl
Prof pin.png%7c50.0460865,19