Urzedowski
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Nowy projekt

Marka Urzędowski, obecna na rynku od ponad 25 lat, stała się synonimem wysokiej klasy drewnianej stolarki otworowej. Zarówno okna jak i drzwi produkowane ze starannie wyselekcjonowanych partii drewna, wprowadzają w każdym pomieszczeniu niepowtarzalny klimat i ciepło, jakie może dać jedynie materiał naturalny, stosowany w budownictwie od setek lat.

Produkty Urzędowski przez lata zyskały swoją renomę dzięki wyjątkowemu wzornictwu oraz nieustannej poprawie jakości, przy wykorzystywaniu wszelkich innowacji technologicznych. Wszystkie wyroby, produkowane są wyłącznie na zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, z możliwością wyboru zarówno gatunku drewna, kolorystyki oraz akcesoriów, spośród szerokiej gamy wzorów, kształtów i kolorów. Dzięki temu każdy dom może stać się miejscem niepowtarzalnym i wyjątkowym, zależnym tylko od wyobraźni i gustu Klienta.

W katalogu naszym znajdziecie Państwo wzory okien, zarówno klasycznych, o łagodnych kształtach, jak i nowoczesnych, coraz częściej stosowanych w architekturze kubicznej.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wytwarzane są w jednej z największych fabryk drewnianej stolarki otworowej w Polsce, z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych. Wysoka jakość produktów zagwarantowana jest poprzez zastosowanie w procesie produkcji nowoczesnych obrabiarek numerycznych oraz lakierni elektrostatycznych przystosowanych do wodorozcieńczalnych  farb ekologicznych.

Jesteśmy przekonani, że wybór produktów Urzędowski będzie decyzją, którą będziecie Państwo usatysfakcjonowani przez wiele lat użytkowania.

Usługi
Fabryka Okien i Drzwi
Obszary usług
Europa
Adres
ul 40b Przemyslowa
57-220 Wroclaw / Ziebice
Polska
+48-748344400 urzedowski.pl

Opinie

Dobry okna..
prawie 2 lata temu
Asortyment spoko,Ceny też,ogólnie firma godna polecenia jak dla mnie.
ponad 2 lata temu
Numer telefonu jest nieprawidłowy
około 9 lat temu