Rock&Flower studio. Pracownia architektury krajobrazu. – profesjonaliści w kategorii Architekci krajobrazu w miejscowości Poznań | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Rock&Flower studio. Pracownia architektury krajobrazu.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Rock&Flower studio. Pracownia architektury krajobrazu.
Rock&Flower studio. Pracown...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Rock & Flower Studio to pracownia projektowa założona przez dwójkę architektów krajobrazu - absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Od kilku lat działają w branży zdobywając cenne doświadczenie pracując przy ciekawych, mniej lub bardziej wymagających projektach zarówno ogrodów przydomowych jak i terenach publicznych. Portfolio rozszerzali współpracując z kilkoma firmami realizującymi projekty zieleni. Z wieloma z tych firm współpracują do tej pory. Od 2014 roku pracownia swoje usługi oferuje również na terenie Pomorza, między innymi w Słupsku, Lęborku, Tójmieście, ale tak naprawdę Rock & Flower OBSŁUGUJE KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI.

     Cechy charakterystyczne projektantów to zupełnie nowe podejście do tematu architektury krajobrazu. Pracując przy projektach szukają materiałów, roślin i rozwiązań nietypowych, oryginalnych, tworząc tym samym indywidualny styl mocno już rozpoznawany na terenie Poznania i okolic. Projektanci bardzo mocno stawiają na design i jakość proponowanych rozwiązań. Cały czas poszerzają swoje kwalifikacje o nowe umiejętności uczestnicząc w wielu warsztatach i szkoleniach.

Obszary usług
Polska i Europa and Poznań
Adres
ul.Lazurowa 12/3
60-655 Poznań
Polska
+48-535535216 www.rfstudio.pl
Prof pin.png%7c52.4306757,16