NOUVELLE
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nouvelle- stworzymy dla Ciebie zarówno elegancki i wygodny apartament, funkcjonalny dom dla całej rodziny, jak i prestiżowe biuro czy ekskluzywną restaurację.Nasze projekty są zawsze tworzone indywidualnie dla każdego Inwestora, z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły.

Nouvelle- we will create for you elegant and comfortable luxury apartment, functional house for the entire family, as well as the prestigious office or the exclusive restaurant. Our projects are always created individually for every Investor, with the extraordinary precision and the attention to detail.


Usługi
projektowaniewnętrz and interior designe
Obszary usług
Gdynia and Polska
Adres
Plac Gornośląski 21
81-509 Gdynia, Polska
Polska
+48-536832509 nouvelledesigne.wixsite.com/nouvelle

Opinie

Kontakt z architektem jest na najwyższym poziomie odpisuje bardzo szybko na wiadomości i jest pomocny na każdym etapie realizacji projektu (nawet po jego zakończeniu, co nie zdarza się często). Bardzo polecam tego projektanta.
ponad rok temu
Data projektu: Grudzień 2019
Poświęcenie czasu na rozmowę, błyskawiczna realizacja projektu, otwartość na sugestie, dopasowanie projektu do potrzeb/stworzenie projektu na miarę i zgodnie z oczekiwaniami finansowymi, wysoka estetyka i funkcjonalność projektu.
ponad rok temu
Data projektu: Marzec 2020
Projektant stworzył dla mnie idealne wnetrze i co najważniejsze przyjechał na miejsce
ponad rok temu
Data projektu: Styczeń 2020
Prof pin.png%7c54.484318,18