Dome Design.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty


Witam, nazywam się Joanna Prendergast założycielka i główny projektant  Joanna Prendergast Design. Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Teesside University w Wielkiej Brytanii. Od roku 2017 prowadziłam własną działalność, jako architekt wnętrz i nabyłam doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami w Irlandii. Dziś, po kilku latach i wielu sfinalizowanych projektach mogę przyznać, że właśnie tak wyobrażałam sobie swoje życie. Teraz to ja pomagam ludziom spełniać ich marzenia o miejscach, w których przebywają z radością. Uważam, że wnętrze powinno odzwierciedlać charakter człowieka, jego styl bycia, zainteresowania i potrzeby. Szukam piękna w każdej formie, nad którą pracuję i przekładam je na potrzeby klienta. To ich oczekiwania są moim największym wyzwaniem.

Kreowanie przestrzeni to moja pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z entuzjazmem, mając na względzie stworzenie przestrzeni zarówno pięknej jak i przyjaznej dla użytkowania. Staram się, aby projektowane wnętrza sprostały wymaganiom i gustom klientów, aranżując je w taki sposób, aby były „szyte na miarę”, ale również, aby były spełnieniem ich marzeń.

Forma współpracy;

 • niezobowiązujące spotkanie w dowolnym dla Państwa miejscu,
 • uzgodnienie zakresu prac, które mam dla Państwa przeprowadzić,
 • wstępny kosztorys z wybranego zakresu,
 • wizyta na inwestycji w celu pobrania wymiarów i przeprowadzenia dokumentacji fotograficznej lokalu, lub wykonanie projektu na bazie projektu budowlanego
 • projekt koncepcyjny w dwóch wariantach, ustawienie funkcjonalne mebli, ścian, dobór kolorystyki
 • przygotowanie moodboardu (tablicy inspiracji)
 • Wizualizacja 3D, która pozwala wyobrazić sobie , jak Państwa mieszkanie będzie wyglądało po skończonych pracach.


Oferuję również wykonanie dokumentacji technicznej dla wykonawców,

 • stworzenie spisu produktów użytych w projekcie oraz kosztorys.oferuję także spotkanie w sklepach budowlanych, dekoracji wnętrz,
 • meblowych, konsultację podczas budowy z wykonawcami ,pomoc w szerokiej gamie tematów związanych z pracami remontowymi itp.

Istnieje możliwość współpracy on-line dla osób mieszkających w odległych miejscowościach lub przebywających za granicą.

Zapraszam do współpracy.Usługi
 • Aranżacja mieszkania lub domu przez projektanta
 • Projekt wnętrza mieszkania lub domu
 • Nadzór autorski nad wykonawstwem projektu wnętrza
Obszary usług
Bydgoszcz and Polska
Nagrody i wyróżnienia
Bachelor Degree Uniwersytet Teesside W Wielkiej Brytanii
Adres
Xawerego Dunikowskiego 9/60
85-863 Bydgoszcz, Polska
Polska
+48-796698585 mou9el.webwavecms.com

Opinie

Praca z Joanną była wspaniałym doświadczeniem. Nawet kiedy nie potrafiłam wyrazić dokładnie tego, co chcialam zmienic w moim domu, Joanna wykazała się dużym zrozumieniem. W końcu zaproponowała coś ,co było idealnym odzwierciedleniem tego, czego chciałam. Była cierpliwa i zadawała mi pytania, które pomogły jej dokładnie określić wygląd, na który miałam ochotę. Następnie stworzyła plan działania z różnymi opcjami i różnymi budżetami. Fachowość, profesjonalizm, wyobraźnia, terminowość, dobry gust i umiejętność słuchania klienta - tak w skrócie mogę podsumować naszą współpracę. Polecam.
ponad rok temu
Data projektu: Październik 2019
Zatrudniliśmy Joannę do zaprojektowania i nadzorowania projektu naszego domu. Każdego dnia budzę się zadowolony z dokonanych inwestycji i żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Projekt znacznie przekroczył nasze oczekiwania. Idealnie zaaranżowana i wykorzystana przestrzeń, przytulnie, ciepło i efektem WOW! Tak jak sobie wymarzyliśmy!
ponad rok temu
Data projektu: Lipiec 2018
Joanna ma niesamowity dar projektowania, zarówno piękny, jak i praktyczny! Nie zajęło jej dużo czasu, aby uczynić moją przestrzeń bardziej otwartą, ciepłą i zapraszającą, wprowadzając tylko kilka drobnych zmian. Wie, jak skutecznie się komunikować, zadając odpowiednie pytania i słuchając, dając sugestie i wgląd w razie potrzeby. Gorąco poleciłbym ją każdemu, kto chce poprawić wygląd, styl i funkcjonowanie swojego domu. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i szybką pomoc w aranżacji mojego nowego mieszkania. Wszystkie sugestie okazały się bardzo trafne. Dziękuję i polecam!
ponad rok temu
Data projektu: Luty 2019
Prof pin.png%7c53.1040877,18