Pracownia Wnętrz – profesjonaliści w kategorii Projektanci i dekoratorzy wnętrz w miejscowości Wrocław | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Pracownia Wnętrz
Pracownia Wnętrz

Pracownia Wnętrz

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Pracownia Wnętrz
Pracownia Wnętrz
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Pracownia Wnętrz - jesteśmy autorską pracownią projektową z kilkunastoletnim doświadczeniem, zajmującą się projektowaniem wnętrz wyjątkowych i nietypowych. W pracy z Klientem kładziemy nacisk na zdefiniowanie stylu, podkreślenie indywidualności każdego z wnętrz, dopracowanie funkcji. Zespół Pracowni tworzą osoby, które tematyką wnętrz zajmują się od wielu lat i cały czas obserwują bieżące trendy. Podchodzimy do zadań powierzonych nam przez Klientów z pasją, entuzjazmem, profesjonalizmem dostosowując się do określonego budżetu. Wśród realizacji mamy zarówno wnętrza mieszkalne, apartamenty, domy jaki i powierzchnie komercyjne: biura, sklepy, lokale gastronomiczne. Oferujemy obsługę kompleksową: inwentaryzacja, projekt nieruchomości wraz z przyłączami, rysunki wykonawcze, indywidualne projekty mebli, księga projektu, wizualizacje.  

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Pracowni Wnętrz

Usługi
projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych projekty i wykonanie wnętrz pod klucz projekty kuchni dekoracje wnętrz przeprojektowania przebudowy nadzór budowlany dekoracje ścian i podłóg
Obszary usług
Wrocław Dolny Śląsk Polska
Adres
ul. Białowieska
54-234 Wrocław
Polska
+48-888561534 www.superpracowniawnetrz.pl
Prof pin.png%7c51.1249521,16