mebel4u – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Wrocław | homify
mebel4u

mebel4u

mebel4u
mebel4u
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 69% procentach

69%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

Mebel4u.pl to sklep, który powstał z myślą o Państwa wygodzie. Naszym celem było stworzenie miejsca gdzie w dowolnej chwili w wygodny sposób, oszczędzając swój czas będzie można dokonać zakupów w domowym zaciszu.

  Nasza oferta odzwierciedla najnowsze trendy w branży meblowej, asortyment obejmuje szeroką gamę nowoczesnych i klasycznych mebli o bogatym wzornictwie i rozmaitych kolorach wykończenia. Ofertę uzupełniają elementy wyposażenia wnętrz ciekawe wzory lamp, eleganckie lustra które uatrakcyjnią każde wnętrze. Budując sklep staraliśmy się, żeby znaleźli Państwo większość potrzebnych artykułów do urządzenia swojego wymarzonego wnętrza.

Pragniemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego prosimy Państwa o opinie na temat naszego sklepu i przedstawionej przez nas oferty co chcielibyście zmienić jakie produkty i akcesoria chcielibyście dodać do oferty.

Obszary usług
Wrocław
Adres
51-138 Wrocław
Polska
+48-713525048 mebel4u.pl
Prof pin.png%7c51.1385459,17