RAD-POL Sp. z o.o. – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Pruszków | homify
RAD-POL Sp. z o.o.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

RAD-POL Sp. z o.o. jest importerem i producentem m.in. mebli włoskich. Firma powstała w 1986r. i początkowo zajmowała się usługami tapicerskimi i renowacją mebli, przywracając im na nowo niepowtarzalny wygląd i duszę. Bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy, z czasem firma poszerzyła swoją działalność o sprzedaż mebli stylowych importowanych z Włoch. W ofercie można znaleźć meble do salonu, kuchni, jadalni, sypialni, gabinetów, ale i szeroki wachlarz dodatków (zegary, oświetlenie, gobeliny, figury ozdobne). Każdy mebel może być wykonany na indywidualne zamówienie. Kupujący może wybierać odcień wybarwienia drewna, rodzaj i kolor tkani oraz sposób wykończenia.

RAD-POL Sp. z o.o. jest również jednym z największych dystrybutorów tkanin w Polsce. W swojej ofercie posiada tysiące wzorów. Dystrybucja prowadzona jest w całym kraju poprzez sieć handlowców i salony partnerskie.    

RAD-POL Sp. z o.o. posiada salony firmowe w Warszawie, Starej Miłosnej, Wrocławiu, Poznaniu, Płocku, Lublinie, Katowicach i Gdańsku. 

Obszary usług
Pruszków
Adres
Sadowa 56
05-800 Pruszków
Polska
+48-608608495 www.rad-pol.com.pl
Prof pin.png%7c52.1701432,20