ODROBINA KOLORU PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ Joanna Składanowska – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
ODROBINA KOLORU PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ Joanna Składanowska
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
ODROBINA KOLORU PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ Joanna Składanowska
ODROBINA KOLORU PRACOWNIA A...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

ODROBINA KOLORU PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych. Głównym celem pracowni jest tworzenie funkcjonalnych wnętrz w których nie zabraknie pięknych kolorów.

Pracownia prowadzi projekty głównie na terenie Warszawy, Siedlec i okolic. Dalsze zakątki Polski z chęcią poprowadzę online lub na innych warunkach ustalonych z inwestorem.

Zakres prac oferowanych przez pracownię ODROBINA KOLORU:

1. Zmiany lokatorskie (zmiany w przyłączach wodno-kanalizacyjnych i C.O oraz podłączeniach elektrycznych na podstawie nowej aranżacji mieszkania/domu, które możesz przedstawić deweloperowi na etapie budowy)

2. Projekt koncepcyjny+wizualizacje (nowa aranżacja mieszkania/domu z wizualizacjami oraz doborem wszystkich materiałów zawartych we wnętrzu podanych w formie zestawienia. Brak rysunków wykonawczych i kosztorysu)

3. Projekt kompleksowy (w ramach którego dostaniesz wszystkie rysunki potrzebne do zrealizowania projektu, listę wszystkich elementów zawartych w projekcie z informacją gdzie możesz je kupić oraz będziesz mógł zobaczyć jak Twoje wnętrze wygląda w 3D za pomocą dobrej jakości wizualizacji. Ponadto zaproszę Cię na dobrą kawę oraz wycieczkę po sklepach w celu doboru wyposażenia wnętrz. A jeśli będziesz miał takie życzenie, to przejmę za Ciebie kontakt ze sklepami w celu dobrania oferty tak, abyś Ty miał za zadanie tylko wpłacić pieniądze za zamówienie)

4. Nadzór autorki (jeśli nie masz czasu zając się nadzorem nad wykonywanymi pracami na budowie lub po prostu chcesz abym przejęła tą rolę Ja, ponieważ lepiej się na tym znam i zapewne też lepiej znam ten projekt ;) to jest to opcja dla Ciebie. Nadzór autorski jest dedykowany tylko do projektów kompleksowych)

5. Jeśli masz jakiś problem w którym mogłabym Ci pomóc np. dylemat w zakupie mieszkania, mieszkanie które chciałbyś odświeżyć niewielkim kosztem lub inny problem. Napisz, a razem zastanowimy się jak rozwiązać ten problem.

Usługi
Projektowanie wnętrz and Wizualizacje
Obszary usług
Warszawa
Adres
Sokratesa
01-909 Warszawa
Polska
+48-505530890 odrobinakoloru.pl
Prof pin.png%7c52.2851312,20