Warzywniki - Betonowe Rabaty Warzywne – profesjonaliści w kategorii Ogród i architektura krajobrazu w miejscowości Górno | homify
Warzywniki – Betonowe Rabaty Warzywne
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Warzywniki – Betonowe Rabaty Warzywne
Warzywniki - Betonowe Rabat...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Co kryje się pod nazwą warzywniki? Nic innego niż betonowe rabaty warzywne, które niesamowicie ułatwiają uprawę roślin i nadają charakteru ogrodom oraz pomagają w uporządkowaniu przestrzeni. Dlaczego betonowa podwyższona rabata jest najlepszym wyborem? Dzięki jej wysokości zyskujemy łatwiejszy dostęp do warzyw - rosną wyżej, przez co wygodniej jest przy nich pracować. Zapewniają skuteczną ochronę przed szkodnikami i uniezależniają od gleby w ogrodzie. Nowoczesne warzywniki zmniejszają ryzyko zadeptania warzyw przez psy i bawiące się dzieci. Ponadto rabaty betonowe wyglądają bardzo estetycznie, a materiał, z którego zostały wykonane jest niezwykle trwały i pozwala na użytkowanie przez wiele lat.

Usługi
  • produkcja betonowych elementów do dekoracji ogrodów
  • sprzedaż interetowa
Obszary usług
Górno and cała Polska
Nagrody i wyróżnienia
  • Złoty Medal Gardenia 2019
  • Oprócz regionalnych wyróżnień nadanych Ośrodki Doradztwa Rolniczego, nasze warzywniki zostały nagrodzone przez Kapitułę Międzynarodowych Targów Poznańskich ZŁOTYM MEDALEM 2019 podczas największych targów branży ogrodniczej GARDENIA.
Adres
Pańska 79
36051 Górno
Polska
+48-730688108 www.warzywniki.pl
Prof pin.png%7c50.2887634,22