Koncepcja Wnętrz – profesjonaliści w kategorii Projektanci w miejscowości Warszawa | homify
Koncepcja Wnętrz
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Koncepcja Wnętrz
Koncepcja Wnętrz
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

To nie Ty musisz dopasowywać swoje marzenia do projektu – to projekt powinien być dostosowany do Twoich potrzeb. Tę myśl traktujemy jako drogowskaz w naszej codziennej pracy, dlatego też stale rozbudowujemy ofertę współpracy, łącząc w niej to, co praktyczne i atrakcyjne cenowo, z tym, co pozwoli zrealizować nawet najbardziej skryte marzenia. Jeżeli dotychczas projektant wnętrz nie był w stanie dostosować planów zagospodarowania domu lub mieszkania tak do indywidualnych oczekiwań estetycznych, specyfiki pomieszczeń, jak i planowanego budżetu – nie wahaj się dłużej i skorzystaj z naszej pomocy.

Architektura wnętrz od wielu lat jest dla nas przede wszystkim narzędziem tworzenia i nadawania różnym przestrzeniom charakteru. Nie zapominamy jednak o funkcjonalności oraz o tym, że wnętrza te mają służyć przede wszystkim naszym Klientom. Zadanie, z którym musi zmierzyć się architekt wnętrz, to konieczność połączenia własnego doświadczenia, pomysłów i wyobraźni z wizją Klienta oraz przedstawionymi przez niego oczekiwaniami. Zważając na ten fakt jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kilka, bardzo elastycznych modeli współpracy, które bez wątpienia sprostają zarówno oczekiwaniom finansowym, jak i ich efekt okaże się być całościowym zaspokojeniem potrzeb estetycznych. 

Oferujemy również wsparcie przy zakupie mieszkań deweloperskich w Warszawie, które pozwoli ocenić funkcjonalność układu pomieszczeń oraz potencjał danej przestrzeni.

Od stycznia 2016 r. uruchomiliśmy usługę "Remonty bez Stresu", w ramach której realizujemy kompleksowe wykończenie wnętrz od projektu po przygotowanie do zamieszkania, a nasi Klienci przychodzą tylko mieszkać.

Usługi
  • kompleksowa realizacja wnętrz
  • projekty i aranżacja wnętrz mieszkalnych i obiektów publicznych
Obszary usług
Warszawa i okolice
Adres
Nowy Świat 33 lok. 13
00-029 Warszawa
Polska
+48-604611155 www.koncepcjawnetrz.pl
Prof pin.png%7c52.2335258,21