W DRZEWACH
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

W DRZEWACH to pierwszy w Polsce 'pensjonat' wyniesiony w korony drzew. Cztery apartamenty położone kilka metrów nad ziemią w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce – w nałęczowskich wąwozach. TUJA, SOSNA, JODŁA i GRAB zatopione w  cudnym leśnym ogrodzie z widokiem na  lessowe wąwozy. Nietypowość obiektu zapewnia niezapomniane wrażenia - zabiera do bujającego kilka metrów nad ziemią świata dziecięcych marzeń, gdzie codzienne troski nie mają wstępu…

Usługi
  • Cztery w pełni wyposaone
  • całoroczne apartamenty.
Obszary usług
Nałęczów
Nagrody i wyróżnienia
  • Nominacja w konkursie Bryła Roku 2013
  • portalu bryla.pl, (piąte miejsce) , Nominacja w Plebiscycie Polskie Wnętrze 2013 organizowanym przez grupę wortali Sztuka Architektury – pierwsze miejsce w głosowaniu jurorów, 'Luksusowa Marka' Magazynu Gentleman 2014, nominacja w przeglądzie Najciekawszych Budynków 2013 ROKU na culture.pl, Nominacja w Plebiscycie Polacy z Werwą PKN ORLEN w kategorii 'Innowacje w Biznesie'.
Adres
Klonowa 2
24-150 Nałęczów
Polska
+48-502631764 www.wdrzewach.pl

Opinie

Fantastyczne, urokliwe i dopieszczone miejsce, pyszne sniadania i podwieczorki, przesympatyczna Pani Właścicielka :) warto bylo poczekac, bo i dzieciaki zachwycone i my odpoczęliśmy :) na pewno jeszcze wrocimy :)
około 2 miesiące temu
Niesamowita lokalizacja, warto się wybrać i zanurzyć w inną rzeczywistość. Polecam koniecznie domek z tarasem na dachu, przepiękna sprawa :) muszę także dodać, że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu właścicieli tego miejsca, można się tu wybrać bez obaw o jakiekolwiek problemy, jak to czasami bywa z innymi noclegami. Polecam, chętnie wrócimy.
3 miesiące temu
Dziękujemy za przecudowny pobyt w mega wyjątkowym miejscu. Świetna okazja by wyciszyć się w nieco innych warunkach, pooddychać świeżym powietrzem i spędzić czas z najbliższymi. Przebywaliśmy w najnowszym apartamencie PIĄTY i jeśli chodzi o niego-polecam zdecydowanie 🥰🥰🥰 szczególnie ten przeogromny hamak przy wielkim przeszkleniu z widokiem na drzewa. Petarda!!! W takim miejscu, wiszenie dzieci nad głową, w dosłownym i przenośnym tego słowa znaczeniu, nabiera innego znaczenia! Bomba 👌🔥🔥🔥 Śniadanie urozmaicone, świeżutkie, z jeszcze cieplutkim mleczkiem i jajeczkami, przyniesione w wiklinowym koszu pod drzwi, to dodatkowa magia tego miejsca. A dla osób chcących zwiedzić Nałęczów bądź okolice, polecam Retro Meleks 👌 Pozdrawiamy właścicieli obiektu W DRZEWACH oraz przemiła Pania z recepcji. 🥰🥰🥰
2 miesiące temu
Prof pin.png%7c51.2923365,22