PAG Pracownia Architektury Głowacki – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Wrocław | homify
PAG Pracownia Architektury Głowacki

PAG Pracownia Architektury…

PAG Pracownia Architektury Głowacki
PAG Pracownia Architektury ...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 77% procentach

77%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

Pracownia Architektury Głowacki PAG jest dynamicznie rozwijającą sie firmą powstałą w 2005 roku, wspartą na wcześniejszej 10-letniej praktyce projektowej jej założyciela Tomasza Głowackiego. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków o nowoczesnej formie i funkcji. Nasze realizacje to obiekty nietypowe i innowacyjne, zarówno usługowe jak i mieszkalne. Przeprowadzamy dokładne studia lokalizacji i formy obiektu, a nasze opracowania zawsze stoją na najwyższym poziomie.

PAG każde zadanie projektowe traktuje indywidualnie, szukając adekwatnej odpowiedzi  w kontekście i specyfice miejsca, oczekiwaniach inwestora i założeniach programowo ekonomicznych. Przyjęte rozwiązanie jest wynikiem znalezienia właściwej idei przewodniej jako optymalnego algorytmu przestrzennego, który jednoznacznie, z konsekwencją określa tworzoną architekturę. Bliska PAG pragmatyczność, lakoniczność rozwiązań oraz powściągliwość formalna i materiałowa ma na celu wzmocnienie odbioru wartości architektonicznych. Poprzez ograniczenie środków wyrazu wytwarza się miejsce na dialog z użytkownikiem, powstaje szansa na zaistnienie nieuchwytnego piękna. Nasze podejście zostało docenione i zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami  w prestiżowych konkursach architektonicznych oraz publikacjami w prasie branżowej. Oferujemy usługi doradcze w procesie inwestycyjnym. Wykonujemy studia wykonalności, projekty koncepcyjne, przygotowujemy wielobranżową dokumentację budowlaną i wykonawczą. Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami wszystkich branż.

Obszary usług
Wrocław
Adres
Zegadłowicza 39B/1
50-226 Wrocław
Polska
+48-717290636 paglowacki.pl
Prof pin.png%7c51.1296847,17