PAG Pracownia Architektury Głowacki – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Wrocław | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
PAG Pracownia Architektury Głowacki
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
PAG Pracownia Architektury Głowacki
PAG Pracownia Architektury ...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Pracownia Architektury Głowacki PAG jest dynamicznie rozwijającą sie firmą powstałą w 2005 roku, wspartą na wcześniejszej 10-letniej praktyce projektowej jej założyciela Tomasza Głowackiego. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków o nowoczesnej formie i funkcji. Nasze realizacje to obiekty nietypowe i innowacyjne, zarówno usługowe jak i mieszkalne. Przeprowadzamy dokładne studia lokalizacji i formy obiektu, a nasze opracowania zawsze stoją na najwyższym poziomie.

PAG każde zadanie projektowe traktuje indywidualnie, szukając adekwatnej odpowiedzi  w kontekście i specyfice miejsca, oczekiwaniach inwestora i założeniach programowo ekonomicznych. Przyjęte rozwiązanie jest wynikiem znalezienia właściwej idei przewodniej jako optymalnego algorytmu przestrzennego, który jednoznacznie, z konsekwencją określa tworzoną architekturę. Bliska PAG pragmatyczność, lakoniczność rozwiązań oraz powściągliwość formalna i materiałowa ma na celu wzmocnienie odbioru wartości architektonicznych. Poprzez ograniczenie środków wyrazu wytwarza się miejsce na dialog z użytkownikiem, powstaje szansa na zaistnienie nieuchwytnego piękna. Nasze podejście zostało docenione i zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami  w prestiżowych konkursach architektonicznych oraz publikacjami w prasie branżowej. Oferujemy usługi doradcze w procesie inwestycyjnym. Wykonujemy studia wykonalności, projekty koncepcyjne, przygotowujemy wielobranżową dokumentację budowlaną i wykonawczą. Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami wszystkich branż.

Obszary usług
Wrocław
Adres
Zegadłowicza 39B/1
50-226 Wrocław
Polska
+48-717290636 paglowacki.pl
Prof pin.png%7c51.1296847,17