Fuga Architektura Wnętrz – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Fuga Architektura Wnętrz
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Fuga Architektura Wnętrz
Fuga Architektura Wnętrz
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Nazywamy się Antonina Sadurska i Katarzyna Burak, a FUGA jest efektem pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, przedmiotów, miejsc i ludzi. Obie ukończyłyśmy studia kierunkowe, Antonina - Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz. W trakcie studiów magisterskich zgłębiała tajniki projektowania na prestiżowej uczelni w Mediolanie - europejskiej stolicy designu, na stypendium na Politecnico di Milano School of Design. Kasia ukończyła studia inżynierskie oraz magisterskie na Politechnice Białostockiej, na wydziale Architektury Wnętrz równocześnie zdobywając doświadczenie projektowe w renomowanych pracowniach architektonicznych w Warszawie.

Stawiamy przede wszystkim na dobre jakościowo materiały, ponadczasowy design i funkcjonalność wnętrz. Uważamy, że prostota i klasyka nigdy nie wychodzą z mody. W każdym wnętrzu odnajdujemy jego unikatowość, którą staramy się podkreślić w procesie projektowania – czy to w nowoczesnym budownictwie czy w zabytkowej kamienicy.

Usługi
  • projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych
  • projektowanie mebli
Obszary usług
  • siedziba pracowni w Warszawie
  • projektujemy w całej Polsce i Europie
  • Warszawa
Adres
Różana 45 lok. 2
00-057 Warszawa
Polska
+48-691754657 fugaarchitektura.pl

Opinie

Współpracowałam z pracownią FUGA przy projekcie zmian lokatorskich do mojego 56-metrowego mieszkania. Układ mojego mieszkania był trudny do zaaranżowania. Brakowało miejsca na dużą, wygodną kuchnię, na której bardzo mi zależało. Dziewczyny pokazały mi kilka alternatywnych wersji układów funkcjonalnych, jeden z nich okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie byłam świadoma potencjału jaki ma moje mieszkanie, a zmieniając lokalizację kuchni Dziewczynom udało się maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Na podstawie zaakceptowanego układu Fuga przygotowała wytyczne dla Dewelopera dotyczące zmian w układzie ścian, elektryce oraz hydraulice. Dzięki temu kiedy otrzymam klucze do swojego mieszkania, zapłacę zdecydowanie mniej ekipie remontowej, ponieważ większość prac będzie już wykonana
11 miesięcy temu
Bardzo polecam pracownię! Śliczne projekty, ciekawe pomysły aranżacji i rozwiązań architektonicznych. Dziewczyny zawsze przedstawiają kilka wersji projektów i szczegółowo omawiają wszystkie zalety. Świetny kontakt przez cały czas realizacji!
6 miesięcy temu
Kilkukrotnie współpracowałem z Fugą i zawsze byłem zadowolony. Do każdego projektu podejście architektek było indywidualne i w pełni profesjonalne. Kluczowe dla sukcesu były duże pokłady empatii we wstępnej fazie współpracy projektowej, co skutkowało 100% zrozumieniem potrzeb
6 miesięcy temu
Prof pin.png%7c52.2020659,21