Inter Door - Drzwi z natury – profesjonaliści w kategorii Drzwi w miejscowości Bieszkowice K/Gdyni | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Inter Door – Drzwi z natury
Inter Door – Drzwi z natury

Inter Door – Drzwi z natury

ReferenceError: window is not defined at DmsProfessionalPage.getUserData (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:101:21) at DmsProfessionalPage.render (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:130:36) at processChild (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3171:18) at resolve (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3013:5) at ReactDOMServerRenderer.render (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3436:22) at ReactDOMServerRenderer.read (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3395:29) at Object.renderToString (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3954:27) at __webpack_require__.then (webpack:///./app/assets/javascripts/react_ssr_components.js?:12:30) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7)
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Inter Door – Drzwi z natury
Inter Door - Drzwi z natury
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Drzwi to nasza pasja

Poszanowanie i pasja do drewna. Czerpanie inspiracji z natury, a także funkcjonowanie w pełnej zgodzie z nią to cechy charakterystyczne dla marki Inter Door, producenta stolarki drzwiowej z sektora premium.

Początek

W 1990 roku założona została firma Interdrex, która od początku działalności zajmowała się produkcją wszelkiego typu elementów stolarki otworowej wykorzystywanej w budownictwie, bazujących na obróbce drewna . W 1997 roku do życia powołana została marka Inter Door, która zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych, wejściowych do mieszkań, szklanych, przesuwnych, antywłamaniowych oraz przeciwpożarowych. W ciągu ponad 20 lat istnienia Inter Door stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych i cenionych marek z sektora premium wśród producentów drzwi w Polsce. Do dziś firma dokłada wszelkich starań, aby utrzymać i umacniać swoją pozycję.

Nieustanny rozwój

Oczekiwania i wymagania klientów poszukujących drzwi do swoich mieszkań  i inwestycji bywają wysokie, a czasem niespodziewane. Dla firmy Inter Door indywidualne podejście do klienta, wysłuchanie jego pragnień, a finalnie dostarczenie właściwego produktu to kluczowy element w funkcjonowaniu firmy. Sprostanie przewidywaniom nierozłącznie wiąże się z koniecznością rozbudowy własnej infrastruktury. W 2015 roku zapadła decyzja o powiększeniu hal produkcyjnych. Aktualnie firma posiada 6 hal wyposażonych w nowoczesny park maszynowy.

Nie boją się wyzwań

Produkcja drzwi to niełatwe zajęcie. Aby być na topie nieustannie trzeba śledzić światowe trendy i nowości. Kluczowe jest także słuchanie i spełnianie oczekiwań klienta. Obecnie jest on bardziej świadomy tego, czego chce i jak ma to wyglądać. Bardzo często te oczekiwania są dość specyficzne i wymagające. Nie jest to jednak problem dla marki Inter Door, która otwarta jest na każdą realizację, nawet tą najtrudniejszą. Firma oferuje klientom możliwość personalizacji drzwi już od jednej sztuki – również w szerokiej palecie kolorystycznej wykończeń. Inter Door nie tylko słucha klientów, ale stara się wychodzić z nowymi propozycjami, które będą dla nich ciekawe. Przykładem jest tutaj linia AKUSTIK, która charakteryzuje się wysoką izolacją akustyczną. Właściwości zastosowanej technologii potwierdzone zostały badaniami w akredytowanym laboratorium akustycznym. Warto wspomnieć, że Inter Door jako pierwszy producent na rynku przed kilkoma laty do swojej oferty wprowadził okleinę typu Glossa, nadającą drzwiom wyjątkowy i elegancki połysk.

Wartością są ludzie

Poszanowanie natury, indywidualne podejście do klienta to istotne elementy w funkcjonowaniu firmy. Trzeba jednak podkreślić co jest jej główną wartością, a są nią ludzie. Niezależnie od pełnionej funkcji czy roli w procesie produkcyjnym pracownicy to najważniejszy element marki Inter Door. Obecnie w firmie zatrudnionych jest około 200 pracowników. Dla większości z nich Inter Door to coś więcej niż praca. To chęć dzielenia się swoim doświadczeniem i umiejętnościami, tak aby każdy produkt schodzący z linii produkcyjnej był najwyższej jakości.


Obszary usług
Produkcja drzwi and Bieszkowice k/Gdyni
Adres
Gdańska 50
84-206 Bieszkowice K/Gdyni
Polska
+48-585722650 www.interdoor.pl
Prof pin.png%7c54.5098521,18