Inter Door – Drzwi z natury
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Nowy projekt

Drzwi to nasza pasja

Poszanowanie i pasja do drewna. Czerpanie inspiracji z natury, a także funkcjonowanie w pełnej zgodzie z nią to cechy charakterystyczne dla marki Inter Door, producenta stolarki drzwiowej z sektora premium.

Początek

W 1990 roku założona została firma Interdrex, która od początku działalności zajmowała się produkcją wszelkiego typu elementów stolarki otworowej wykorzystywanej w budownictwie, bazujących na obróbce drewna . W 1997 roku do życia powołana została marka Inter Door, która zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych, wejściowych do mieszkań, szklanych, przesuwnych, antywłamaniowych oraz przeciwpożarowych. W ciągu ponad 20 lat istnienia Inter Door stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych i cenionych marek z sektora premium wśród producentów drzwi w Polsce. Do dziś firma dokłada wszelkich starań, aby utrzymać i umacniać swoją pozycję.

Nieustanny rozwój

Oczekiwania i wymagania klientów poszukujących drzwi do swoich mieszkań  i inwestycji bywają wysokie, a czasem niespodziewane. Dla firmy Inter Door indywidualne podejście do klienta, wysłuchanie jego pragnień, a finalnie dostarczenie właściwego produktu to kluczowy element w funkcjonowaniu firmy. Sprostanie przewidywaniom nierozłącznie wiąże się z koniecznością rozbudowy własnej infrastruktury. W 2015 roku zapadła decyzja o powiększeniu hal produkcyjnych. Aktualnie firma posiada 6 hal wyposażonych w nowoczesny park maszynowy.

Nie boją się wyzwań

Produkcja drzwi to niełatwe zajęcie. Aby być na topie nieustannie trzeba śledzić światowe trendy i nowości. Kluczowe jest także słuchanie i spełnianie oczekiwań klienta. Obecnie jest on bardziej świadomy tego, czego chce i jak ma to wyglądać. Bardzo często te oczekiwania są dość specyficzne i wymagające. Nie jest to jednak problem dla marki Inter Door, która otwarta jest na każdą realizację, nawet tą najtrudniejszą. Firma oferuje klientom możliwość personalizacji drzwi już od jednej sztuki – również w szerokiej palecie kolorystycznej wykończeń. Inter Door nie tylko słucha klientów, ale stara się wychodzić z nowymi propozycjami, które będą dla nich ciekawe. Przykładem jest tutaj linia AKUSTIK, która charakteryzuje się wysoką izolacją akustyczną. Właściwości zastosowanej technologii potwierdzone zostały badaniami w akredytowanym laboratorium akustycznym. Warto wspomnieć, że Inter Door jako pierwszy producent na rynku przed kilkoma laty do swojej oferty wprowadził okleinę typu Glossa, nadającą drzwiom wyjątkowy i elegancki połysk.

Wartością są ludzie

Poszanowanie natury, indywidualne podejście do klienta to istotne elementy w funkcjonowaniu firmy. Trzeba jednak podkreślić co jest jej główną wartością, a są nią ludzie. Niezależnie od pełnionej funkcji czy roli w procesie produkcyjnym pracownicy to najważniejszy element marki Inter Door. Obecnie w firmie zatrudnionych jest około 200 pracowników. Dla większości z nich Inter Door to coś więcej niż praca. To chęć dzielenia się swoim doświadczeniem i umiejętnościami, tak aby każdy produkt schodzący z linii produkcyjnej był najwyższej jakości.


Obszary usług
Produkcja drzwi and Bieszkowice k/Gdyni
Adres
Gdańska 50
84-206 Bieszkowice K/Gdyni
Polska
+48-585722650 www.interdoor.pl

Opinie

Zamówione zostały 4 sztuki drzwi, jedne z nich wymieniane były 7 krotnie! Ponieważ nie licują się z ościeżnicą i gołym okiem widać, jak są wybrzuszone po zamknięciu. Problem pozostał, firma rozłożyła ręce. Po czasie z tych drzwi oraz dwóch innych ościeżnic odchodzi farba. Szczerze nie polecam, w tych niemałych pieniądzach na pewno można znaleźć lepszy produkt.
3 miesiące temu
NIE POLECAM. Wysokie ceny nie idą w parze z jakością. Drzwi wejściowe do mieszkania, a okleina "bąbluje" (podobno ościeżnica mdf od dołu nie jest nawet okleinowana) i znikąd pomocy. Firma montażowa akredytowana przez Interdoor nie fatyguje się do reklamacji (firma akredytowana mimo wielu negatywnych komentarzy na Google). Interdoor jako producenta też nie interesuje moja reklamacja. Walczę wiele dni i nic. Brak rzecznika praw konsumenta, brak serwisu, brak kontroli jakości, brak gwarancji, rękojmi. Klient pozostawiony sam sobie. Moją sprawę pracownicy przerzucają między sobą. Interdoor interesuje się tylko do momentu sprzedaży gdy może zarobić. NIESTETY NIE POLECAM!
7 miesięcy temu
Zdecydowałam się na zakup drzwi Vita, w kolorze Di Moda Bianco i drzwi wyglądają obłędnie! Nie widziałam jeszcze nigdy tak solidnego wykonania. Są ciężkie, eleganckie i nadają wnętrzu ponadczasowy charakter. Okres realizacji okazał się szybszy niż planowano. Jestem naprawdę zachwycona i polecam z całego serca.
8 miesięcy temu