Inter Door – Drzwi z natury
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Nowy projekt

Drzwi to nasza pasja

Poszanowanie i pasja do drewna. Czerpanie inspiracji z natury, a także funkcjonowanie w pełnej zgodzie z nią to cechy charakterystyczne dla marki Inter Door, producenta stolarki drzwiowej z sektora premium.

Początek

W 1990 roku założona została firma Interdrex, która od początku działalności zajmowała się produkcją wszelkiego typu elementów stolarki otworowej wykorzystywanej w budownictwie, bazujących na obróbce drewna . W 1997 roku do życia powołana została marka Inter Door, która zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych, wejściowych do mieszkań, szklanych, przesuwnych, antywłamaniowych oraz przeciwpożarowych. W ciągu ponad 20 lat istnienia Inter Door stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych i cenionych marek z sektora premium wśród producentów drzwi w Polsce. Do dziś firma dokłada wszelkich starań, aby utrzymać i umacniać swoją pozycję.

Nieustanny rozwój

Oczekiwania i wymagania klientów poszukujących drzwi do swoich mieszkań  i inwestycji bywają wysokie, a czasem niespodziewane. Dla firmy Inter Door indywidualne podejście do klienta, wysłuchanie jego pragnień, a finalnie dostarczenie właściwego produktu to kluczowy element w funkcjonowaniu firmy. Sprostanie przewidywaniom nierozłącznie wiąże się z koniecznością rozbudowy własnej infrastruktury. W 2015 roku zapadła decyzja o powiększeniu hal produkcyjnych. Aktualnie firma posiada 6 hal wyposażonych w nowoczesny park maszynowy.

Nie boją się wyzwań

Produkcja drzwi to niełatwe zajęcie. Aby być na topie nieustannie trzeba śledzić światowe trendy i nowości. Kluczowe jest także słuchanie i spełnianie oczekiwań klienta. Obecnie jest on bardziej świadomy tego, czego chce i jak ma to wyglądać. Bardzo często te oczekiwania są dość specyficzne i wymagające. Nie jest to jednak problem dla marki Inter Door, która otwarta jest na każdą realizację, nawet tą najtrudniejszą. Firma oferuje klientom możliwość personalizacji drzwi już od jednej sztuki – również w szerokiej palecie kolorystycznej wykończeń. Inter Door nie tylko słucha klientów, ale stara się wychodzić z nowymi propozycjami, które będą dla nich ciekawe. Przykładem jest tutaj linia AKUSTIK, która charakteryzuje się wysoką izolacją akustyczną. Właściwości zastosowanej technologii potwierdzone zostały badaniami w akredytowanym laboratorium akustycznym. Warto wspomnieć, że Inter Door jako pierwszy producent na rynku przed kilkoma laty do swojej oferty wprowadził okleinę typu Glossa, nadającą drzwiom wyjątkowy i elegancki połysk.

Wartością są ludzie

Poszanowanie natury, indywidualne podejście do klienta to istotne elementy w funkcjonowaniu firmy. Trzeba jednak podkreślić co jest jej główną wartością, a są nią ludzie. Niezależnie od pełnionej funkcji czy roli w procesie produkcyjnym pracownicy to najważniejszy element marki Inter Door. Obecnie w firmie zatrudnionych jest około 200 pracowników. Dla większości z nich Inter Door to coś więcej niż praca. To chęć dzielenia się swoim doświadczeniem i umiejętnościami, tak aby każdy produkt schodzący z linii produkcyjnej był najwyższej jakości.


Obszary usług
Produkcja drzwi and Bieszkowice k/Gdyni
Adres
Gdańska 50
84-206 Bieszkowice K/Gdyni
Polska
+48-585722650 www.interdoor.pl

Opinie

Bardzo słaba i niezdolna obsługa B2B! Projektantom zdecydowanie polecam udać się do Porty. Nawiązałem kontakt z p. Luizą potem, p. Adamem i na koniec z p. Danielem. Totalny brak elastyczności, nieporządek w przekazywaniu ustaleń od pracowników, którzy zapewne tam już nie pracują. Chaos na kółkach. Po współpracy pozostał cierpki niesmak. Szerzej temat omawiam na swoim instagramie.
5 miesięcy temu
Spoko pracownicy i w miarę szybko zrzucili
7 miesięcy temu
Przed okolo 2 laty kupilam przez Centrum Budowlane BOZ w Rzeszowie 3 drzwi model Allande biale w polysku z chowanymi zawiasami itd. Nie byly tanie ale wygladaja super. Kazdy kto wejdzie do mieszkania zawsze o nie pyta;-) Zamowienie i montaz przebiegly bez zadnych problemow (przy okazji podziekowania dla Panow z BOZu za profesjonalna obsluge mimo nietypowych zyczen z mojej strony). Drzwi montowane byly w nowym mieszkaniu, ktore bylo dopiero wykanczane. W dobrej wierze zostawiono na nich folie ochronna by lakier sie przy tych pracach nie porysowal. Niestety efekt byl taki, ze po jej sciagnieciu pozostaly na drzwiach resztki kleju z folii, co na lakierowanych drzwiach bardzo rzucalo sie w oczy. Proby jego zmycia nic nie dawaly. Ostatecznie skontaktowalam sie z producentem z prosba o rade. Reakcja byla bardzo szybka i uprzejma (podziekowania dla Pani Michaliny:-) Na wlasny koszt wyslano mi srodek do zmywania kleju, ktory sie super sprawdzil i to bez matowienia polysku. Pani Michalina ciagle sie tez upewniala, czy wszystko w porzadku z tymi drzwiami i czy jestem zadowolona z rezultatow. Dlatego tez ani przez moment nie zalowalam, ze zdecydowalam sie na Interdoor. Co wiecej, polecalam je juz moim znajomym, ktorzy sie wlasnie buduja i stawiaja na dobra jakosc.
ponad 4 lata temu
Prof pin.png%7c54.5098521,18