AIONI ZP ZOO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

Pracując z klientami staramy się, aby proces
projektowania był przyjemny. Choć zdarzają się chwile trudnej, intensywnej pracy, zawsze dążymy do tego, aby poprzez uczciwość i wzajemną komunikację połączoną ze starannym przygotowaniem było to satysfakcjonujące doświadczenie. 

When working with our clients we strive to make the process of designing and building a project pleasant. Although, there are times of hard, intense work, we always try to ensure that, through honesty and communication combined with careful preparation, it is a rewarding experience.

Usługi
ARCHITEKTURA & PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
Obszary usług
POLSKA / EUROPA and Białystok
Nagrody i wyróżnienia
  • I miejsce w konkursie na lekkoatletyczną halę sportową w Białymstoku
  • II miejsce w międzynarodowym konkursie na Podlaskie Centrum Kulturalne
  • III miejsce w międzynarodowym konkursie na animację komputerową dotyczącą twórczości Iakov'a Chernikhov'a w Moskwie
  • Dyplom Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej na kierunku Architektura i Urbanistyka 2006/2007r.
Adres
Elektryczna 1 / 217
15-080 Białystok
Polska
+48-504178862 architektura.aioni.pl

Opinie

Biuro projektowe jak i sam architekt niestety mało profesjonalni i rzetelni. Popełniają karygodne błędy podczas projektowania, a potem udają że nie widzą o co chodzi. Trzeba ich naprowadzać godzinami na właściwe rozwiązania pomimo tego, że taka inicjatywa powinna wyjść od nich samych, a w szczególności od głównego architekta Pana Krzysztofa. O przemyśleniu w projekcie takich rzeczy jak odpowiednie ukierunkowanie domu pod kątem fotowoltaiki zapomnijcie. Dla Pana liczy liczy się najbardziej wygląd estetyczny na projekcie. Zdecydowanie nie polecam.
3 miesiące temu
Nie polecam biura projektowago Aioni. Pan Krzysztof z którym podjęliśmy współpracę jest niekompetentny. Przeprowadził ankietę która miała na celu zbadanie naszych oczekiwań, a do żadnych z wymienionych przez nas aspektów się nie dostosował. Wkomponowanie tarasu w treść budynku było wyczynem nie do przejścia dla p. Krzysztofa. Sami musieliśmy wymyślic miejsce i możliwość wygospodarowania zadaszonego tarasu w przestrzeni domu. Niestety cała współpraca była bardzo męcząca dla obu stron. Pan Krzysztof nie miał ochoty umawiać spotkan, a w kontakcie telefonicznym był gburowaty. Po czasie okazało się że projektowaniem domu nie zajmuje się p. Krzysztof którego wybraliśmy, tylko p. Ania z która nawet nie rozmawialiśmy. Oczywiście nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyz p. Ania w kontakcie jest znacznie milsza osobą i uważamy że się bardzo starała. Niestety nie kontaktowała się z nami bezpośrednio, więc połowa informacji przekazywanych Panu Krzysztofowi 'ginęła w przestworzach'. Wszystko to powodowalo że współpraca przedluzala się. W urzędzie p. Krzysztof znany jest jako 'ten, który zawsze czegoś nie dostarcza'. O czym mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze, a projekty dostarczane z opóźnieniem spowodowały że z budową finalnie mogliśmy ruszyć dopiero rok po tym jak zaplanowaliśmy. Obiecanych wizualizacji nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć. A o funkcjonalność domu musieliśmy sami walczyć. Podkreślaliśmy ze chcemy odseparowana kuchnie, a uparcie otrzymywaliśmy projekt open space z salonem i jadalnia. Przy dużym przeszkleniu p. Krzysztof pokazywał zewnętrzne żaluzje które jakże to super wyglądają, no niestety nie da się ich zamontować na fasadowym przeszkleniu, które mieliśmy zaprojektowane. Niestety na etapie budowy okazało się że projekt ma wiele błędów i niedociągnięć. Okno balkonowe wisi 30cm od posadzki... A w salonie stoją niepotrzebne słupy, bo konstruktorowi się nie chciało obliczyć siły po zlikwidowaniu okna. Ogółem nie polecam, współpraca była bardzo trudna, nieterminowa, kosztowała nas dużo nerwów. Omijajcie z daleka te biuro.
3 miesiące temu
Solidny architekt z bardzo fajnym zmysłem estetycznym. Na pewno godny polecenia!
8 miesięcy temu