AIONI ZP ZOO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

Pracując z klientami staramy się, aby proces
projektowania był przyjemny. Choć zdarzają się chwile trudnej, intensywnej pracy, zawsze dążymy do tego, aby poprzez uczciwość i wzajemną komunikację połączoną ze starannym przygotowaniem było to satysfakcjonujące doświadczenie. 

When working with our clients we strive to make the process of designing and building a project pleasant. Although, there are times of hard, intense work, we always try to ensure that, through honesty and communication combined with careful preparation, it is a rewarding experience.

Usługi
ARCHITEKTURA & PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
Obszary usług
POLSKA / EUROPA and Białystok
Nagrody i wyróżnienia
  • I miejsce w konkursie na lekkoatletyczną halę sportową w Białymstoku
  • II miejsce w międzynarodowym konkursie na Podlaskie Centrum Kulturalne
  • III miejsce w międzynarodowym konkursie na animację komputerową dotyczącą twórczości Iakov'a Chernikhov'a w Moskwie
  • Dyplom Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej na kierunku Architektura i Urbanistyka 2006/2007r.
Adres
Elektryczna 1 / 217
15-080 Białystok
Polska
+48-504178862 architektura.aioni.pl

Opinie

Polecam firmę AIONI! W moim przypadku wiązało to się z zaprojektowaniem przebudowy garażu oraz kilku innych elementów. Firma przygotowała dokumentację, przeprowadziła zmianę i pomogła w dopełnieniu formalności w urzędach. Sprawnie, terminowo, profesjonalnie oraz w rozsądnej cenie.
3 miesiące temu
Z czystym sumieniem mogę polecić oraz polecam każdemu współpracę z tym biurem. Zamówiliśmy projekt indywidualny z czego jesteśmy bardzo zadowoleni oraz wdzięczni za przekonanie nas przez Pana Krzysztofa do takiego rozwiązania, który nam wykazał braki projektów "gotowych" dostępnych w owym czasie w różnych branżowych gazetach. Proces projektowy trwał kilka miesięcy w których wspólnie dobieraliśmy oraz rozważaliśmy najlepsze możliwe rozwiązania. Choć w mej ocenie styl naszego domu odbiega od preferencji architektonicznych Pana Krzysztofa co nie przeszkadzało w stworzeniu znakomitego projektu zarówno pod względem wizualnym jak i użytkowym. Podsumowując. Projekt super w pełni wyczerpujący nasze założenia, terminowość bardzo dobra zgodnie z ustaleniami, komunikacja między inwestorem a architektami super, służenie wszelką radą i pomocą nawet mimo zakończenia prac projektowych. Zatem jeżeli zastanawiasz się czy warto to Warto. Zapomniałem dodać że cena również była bardzo atrakcyjna , uważam że wartość projektu znacznie przewyższa jego koszt🙂
6 miesięcy temu
Konkretne podejscie do tematu. Bardzo profesjonalna firma, a kilka ich przerobilem, ciekawe pomysly, dobry kontakt, szybkie dzialanie. Polecam z czystym sumieniem.
8 miesięcy temu