Meble Art Design – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Szczecin | homify
Meble Art Design

Meble Art Design

Meble Art Design
Meble Art Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Firma Meble Art Design zajmuje się sprzedażą i renowacją mebli antycznych. Wykonujemy również kopie mebli i meble na zamówienie. 

Jesteśmy firmą rodzinną dla której praca z antykami jest pasją. Możemy pochwalić się bogatym i wieloletnim doświadczeniem zarówno w sprzedaży mebli jak i renowacji. Jesteśmy dostawcami mebli dla wielu renomowanych sprzedawców jak i klientów indywidualnych. Nasza profesjonalna renowacja zyskała zaufanie i uznanie wielu naszych klientów oraz instytucji. Możemy pochwalić się udziałem w renowacji wspaniałej stolarki wyjątkowych historycznych obiektów Szczecińskich m.in. Zamku Książąt Pomorskich czy Willi Lentza. Nasze meble są obecne na scenie Teatru Polskiego w Szczecinie. Nasze meble sprowadzamy z różnych rejonów Europy. Staramy się aby nasza oferta była zróżnicowana tak aby zadowolić miłośników starych mebli o różnych upodobaniach. W naszej ofercie znajdą Państwo meble reprezentujące różne style w meblarstwie począwszy od wieku XVIII a kończąc na latach 60/70 XX wieku. Wśród mebli przez nas oferowanych znajdą państwo m.in najbogatszą wśród polskich sprzedawców ofertę oryginalnych antyków sprowadzanych z Francji. W naszym sklepie znajdą Państwo liczną i różnorodną ofertę pieczołowicie odrestaurowanych mebli, które są od razu gotowe do wstawienia w Państwa domach. Wyspecjalizowaliśmy się również sprzedaży antyków oczyszczonych ze starych powłok. Dzięki temu macie Państwo możliwość zakupu pięknie prezentującego się mebla z odsłoniętym starym i szlachetnym drewnem. Można taki mebel wstawić do domu ( ewentualnie zabezpieczyć tak żeby zachować niezmieniony kolor drewna) lub wykończyć w dowolnej technice dzięki czemu istnieje możliwość zaaranżowania mebla idealnie pasującego do Państwa wnętrz. Sprzedajemy również meble w oryginalnym dobrze zachowanym stanie ( z niewielkimi śladami użytkowania) , w pełni wartościowe pod względem użytkowym. W naszej ofercie znajdą Państwo również meble wymagające odświeżenia lub renowacji. Na takich meblach można wykonać dowolne prace dzięki czemu istnieje możliwość przerobienia mebla, dowolnego wykończenia lub zmiany koloru w zależności od Państwa potrzeb. Posiadamy bardzo bogatą ofertę i w związku z tym nie wszystkie nasze meble są wystawiane w sklepie internetowym. Jeśli szukacie mebli a nie znaleźliście tego wymarzonego w ofercie sklepu prosimy o kontakt może mamy taki w naszym magazynie.

Usługi
renowacja mebli and meble na zamówienie
Obszary usług
Szczecin
Adres
ul. Chmielewskiego 20 c
70-028 Szczecin
Polska
+48-690631362 mebleartdesign.pl

    Twój profil jest kompletny w 91% procentach

    91%
    • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

    Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika