Audio Planet – profesjonaliści w kategorii Media domowe- aranżacja i instalacja w miejscowości Szczecin | homify
Audio Planet
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Założeniem Audio Planet jest produkcja ekskluzywnych kolumn głośnikowych o jakości i brzmieniu bliskim doskonałości w swojej klasie cenowej. Łączymy pasję, wiedzę i profesjonalizm, aby stworzyć jakość, styl i harmonię brzmienia i piękna. Ofertę kierujemy do Klientów oczekujących najlepszego brzmienia połączonego z wyrafinowaniem wykonania. Zaawansowane brzmieniowo produkty naszej firmy mogą także stać się wydarzeniem wizualnym w Państwa domach, mieszkaniach, czy firmach. Zespolenie z istniejącym wnętrzem lub stworzenie niepowtarzalnego jego akcentu to nasze drugie założenie. Im trudniejsze wyzwanie, tym większa nasza motywacja.

W naszej ofercie znajdują się kolumny o szerokim spektrum designerskim – od modeli o antycznych kształtach do najbardziej futurystycznych form. Zawsze jednak na pierwszym miejscu są dźwięk i jego jakość.

Zbudowaliśmy 14 modeli kolumn. Dwa dodatkowe modele są na ukończeniu. Stanowią one bazę wyjściową do produkcji kolumn na zamówienie. Chcemy pokazać nasze możliwości i potencjał, a oferta została tak przemyślana, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Brzmieniowo wszystkie zestawy różnią się od siebie. Każdy model ma swój charakter i cechy. Nie planujemy tworzenia kolejnych klonów pod różnymi nazwami.

Zaczęliśmy od Tau Ceti, Tebe i Dune. To pierwsze modele naszych kolumn. Monolith, Naboo, Triangle i Nebula pokazują jak różne mogą być kolumny. Mogą zaskakiwać i rywalizować brzmieniem i wyglądem. Do budowy używamy różnych materiałów. Jest drewno, mdf, drewniane sklejki i szkło. Planujemy użyć kamienia. Alien 5/4, będzie miał mniejszego “brata”. Kształty, które proponujemy to nie tylko design, ale też środowisko dla przetworników, które brzmią inaczej w naszych kolumnach. Wielu docenia nasze prace, a kolumny grają nie tylko w Polsce. To motywacja do dalszych wysiłków. Kończymy więc prace nad projektami “Tower” jako potężnej kolumny podłogowej a do końca 2019 roku powstaną Tau Ceti II i cała seria czterech modeli Phobos, w tym dwa modele kolumn typu monitor. Nasze przesłanie to: Brzmienie dla Muzyki – Kolumny dla Wymagających.

Usługi
budowa kolumn głośnikowych
Obszary usług
  • Szczecin
  • Gdańsk
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Kraków
  • Poznań
Adres
Struga 5
70-784 Szczecin
Polska
+48-602330602 audio-planet.pl

Opinie

Super studio dla prawdziwych koneserów dobrej muzyki
3 miesiące temu
Naprawdę polecam wizytę u Pana Dariusza. Proszę nie dać się zmylić stojącym tam antykom i wstąpić do pokoju odsłuchowego. Wiele rzeczy może tam pozytywnie zaskoczyć. Oprócz niecodziennych kształtów i wg mnie naprawdę solidnej stolarki i wykończenia, znajdziemy tam także muzykę. Jeśli ktoś lubi lub szuka zestawu, który wyzwala emocje - detaliczność, scena, impakt - tutaj to znajdzie. Moje faworyty to Dune i Tao :) Polecam także nie tylko ze względu na samo audio. Warto umówić się i porozmawiać z Panem Dariuszem na temat samej konstrukcji oraz historii każdej z kolumn. Coś co może się wydawać proste z zewnątrz, skrywa wiele godzin pracy wewnątrz. Konstrukcje są robione z pasją i co najważniejsze - pod klienta.
ponad 2 lata temu
Prof pin.png%7c53.384986,14