TANAKE – profesjonaliści w kategorii Projektowanie kuchni w miejscowości Warszawa | homify
TANAKE
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
TANAKE
TANAKE
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

W branży wyposażenia obiektów gastronomicznych TANAKE jest firmą rozpoznawaną przez wielu inwestorów. Dzieje się tak głównie w związku z bardziej znaczącymi realizacjami (np. dla międzynarodowych sieci hotelowych). Mniej znane są drobniejsze ze zrealizowanych przez nas projektów a jest to liczna grupa uruchomionych kuchni.Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, dystrybucji sprzętu oraz części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
Silna pozycja naszej firmy na rynku to także rezultat podnoszenia jakości naszej oferty i systemu współpracy z klientami. Dzięki takim działaniom często stajemy się stałym partnerem dla naszych klientów. Silna i stabilna kondycja finansowa naszej firmy to dla klientów gwarancja bezpieczeństwa prowadzenia inwestycji i potwierdzenie zaufania jakim obdarzają TANAKE.

Usługi
  • Projektowanie i wyposażenie profesjonalnych zapleczy kuchennych
  • bary i bufety
Obszary usług
Kraków Katowice Wrocław Poznań Toruń Bydgoszcz Olsztyn Zielona Góra Szczecin Gdańsk Gdynia Warszawa Łódź Zakopane Amsterdam Londyn Berlin Moskwa Rzym Madryt Paryż Lizbona
Adres
Puławska 426
02-884 Warszawa
Polska
+48-223369160 www.tanake.com.pl
Prof pin.png%7c52.126923,21