Czas na zieleń – profesjonaliści w kategorii Architekci krajobrazu w miejscowości Grunwald | homify
Czas na zieleń

Czas na zieleń

Czas na zieleń
Czas na zieleń
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Jesteśmy rzetelną i terminową firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem, zajmującą się projektowaniem oraz kompleksowym zakładaniem ogrodów.Wykonujemy ogrody projektowane przez nas oraz z projektów powierzonych przez klienta. Każde zlecenie, którego zdecydujemy się podjąć jest wykonywane starannie i fachowo,nie podejmujemy się robót za wszelką cenę , których nie jesteśmy w stanie wykonać. Chętnie dzielimy się wiedzą oraz zdobytym ponad dziesięcioletnim doświadczeniem.

W zakres naszej działalności wchodzi:-projektowanie i zakładanie ogrodów-zakładanie trawników sianych oraz z rolki-wykonywanie automatycznego nawadniania -nasadzenia roślinne-pielęgnacja ogrodów tj.wertykulacja, nawożenie, przycinanie oraz formowanie roślin-opryski ochronne roślin-opryski zwalczające komary i kleszcze-sprzedaż oraz montaż automatycznych kosiarek Ambrogio-mycie kostki brukowej i elewacji domów-usługi mini traktorkiem ogrodniczym( przewożenie ziemi, równanie podłoża)

Obszary usług
Łódź i okolice and Grunwald
Adres
Forsycjowa 10
95-070 Grunwald
Polska
+48-609153094 czasnazielen.pl

    Twój profil jest kompletny w 91% procentach

    91%
    • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

    Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika