Pogotowie Projektowe Aleksandra Michalak – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Wieliczka | homify
Pogotowie Projektowe Aleksandra Michalak
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Pogotowie Projektowe Aleksandra Michalak
Pogotowie Projektowe Aleksa...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Pogotowie Projektowe powstało z myślą o osobach, które nie mają głowy do zajmowania się tworzeniem ładnej i funkcjonalnej przestrzeni życiowej, sprzyjającej dobremu samopoczuciu i rozwojowi. Wykonujemy i realizujemy projekty wnętrz prywatnych, jak również publicznych - każde wyzwanie jest dla nas nowym rozdziałem, w który wchodzimy z wdzięcznością dla tego, kto nam zaufał i powierzył tak ważne zadanie. Nie ograniczamy się do jednego stylu, czy kolorystyki - mieliśmy przyjemność pracować z osobami o różnych gustach i zainteresowaniach, co zawsze jest dla nas wartością dodaną do projektu. Lubimy różnorodność i inspirujących ludzi, dzięki którym projekty są indywidualne i niepowtarzalne.


Naszym priorytetem jest klient i stworzenie dla niego idealnej przestrzeni życiowej. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych wyrozumiałą i efektywną współpracą, która zaowocuje wnętrzem dostosowanym do indywidualnych potrzeb i gustów.

Usługi
projektowanie wnętrz
Obszary usług
Cała polska
Nagrody i wyróżnienia
Wyróżnienie w konkursie Wnętrze miasta organizowanym przez Homebook.
Adres
32-020 Wieliczka
Polska
+48-796989234 pogotowieprojektowe.pl
Prof pin.png%7c49.9870619,20