Inteligentne Rolety Bubendorff – profesjonaliści w kategorii Zasłony, firany i żaluzje w miejscowości Warszawa, Polska | homify
Inteligentne Rolety Bubendorff
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Inteligentne Rolety Bubendorff
Inteligentne Rolety Bubendorff
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o. od ponad 15 lat kompleksowo realizuje systemy inteligentnego domu w standardzie KNX. Zrealizowaliśmy kilkaset inteligentnych instalacji w Polsce i Europie.

Od 2015 zostaliśmy pierwszym i wyłącznym dystrybutorem rolet Bubendorff w Europie Wschodniej. Inteligentne rolety zewnętrzne francuskiej firmy Bubendorff to unikalne rozwiązania, które dzięki naszej firmie dostępne są wreszcie i w Polsce. Doskonale współpracują z systemami inteligentnego domu. Sterowane i zarządzane za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej. 60 lat doświadczenia Bubendorff, europejskiego lidera w produkcji rolet zewnętrznych, gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną aż 7-letnią gwarancją na wszystkie części.

Markę Bubendorff reprezentuje i rekomenduje w Polsce Mistrz Świata w siatkówce - Paweł Zagumny

Usługi
Dystrybucja rolet zewnętrznych Bubendorff
Obszary usług
Cała polska and Warszawa, Polska
Adres
Wiślanego Nurtu 3
04-987 Warszawa, Polska
Polska
+48-666011160 inteligentne-rolety.pl

Opinie

Rolety z funkcją żaluzji to po prostu Mercedes S-klasa w oknie. Lądowanie solarne działa niezawodnie od 8 lat u mnie. Polecam wszystkim
4 miesiące temu
Rolety z funkcją żaluzji  zamontowałem jako ściany na mojej pergoli. Zależało mi na ochronie przed wiatrem i opadami. To był najlepszy wybór , bo przetrwały nawet silne wichury.
około rok temu
Data projektu: Maj 2018
Profesjonalna obsługa, produkt najwyższej jakości. Rolety z funkcja żaluzji to fantastyczna zmiana mojej przestrzeni! A funkcjonalność nieoceniona. 
około rok temu
Data projektu: Luty 2020
Prof pin.png%7c52.1537839,21