JM STUDIO ARCHITEKTONICZNE – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Warszawa | homify
JM STUDIO ARCHITEKTONICZNE
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
JM STUDIO ARCHITEKTONICZNE
JM STUDIO ARCHITEKTONICZNE
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Nasza pracownia autorska działa od 1992 roku. Projektujemy głównie domy, wnętrza i ogrody, ale także obiekty o innym charakterze. 

Każdy projekt to dla nas wyzwanie. Każdy traktujemy indywidualnie. Staramy się aby wszystkie były nietypowe i ciekawe. Uważamy, że architektoniczna koncepcja domu czy wnętrza to dopiero początek drogi. Równie ważne jest staranne wykonanie, dlatego swoje projekty także realizujemy i nadzorujemy dbając przy tym o najdrobniejszy detal.

Tworzone przez nas koncepcje są kompleksowe. Dom, wnętrze i ogród to dla nas spójna całość. Projektujemy je jednocześnie. Architektura budynku wpływa na kształt wnętrza, i odwrotnie. A zagospodarowanie ogrodu musi harmonijnie z nimi współgrać. Elementy małej architektury: pergole, grille ogrodowe, zadaszone tarasy stanowią integralną część projektu domu.

Wszystkie budynki naszego autorstwa wpisują się w architektoniczny kontekst i otaczające je naturę. Etap ich powstawania to dla nas twórczy dialog z inwestorem, którego oczekiwania i sugestie są ważnymi wskazówkami. W trakcie pracy nad projektem poznajemy styl życia przyszłych użytkowników domu, ich upodobania i preferencje estetyczne. Wsłuchujemy się w potrzeby inwestorów i razem z nimi poszukujemy nowych interesujących rozwiązań. Nie forsujemy swoich gustów, lecz staramy się osiągnąć twórczy kompromis, oczywiście przy zachowaniu własnego, niepowtarzalnego stylu.

Projektując wnętrza staramy się nie tylko o to, aby były funkcjonalne i odpowiadały oczekiwaniom przyszłych mieszkańców, ale także, by miały niepowtarzalny klimat. Budujemy go przy użyciu prostych i zarazem eleganckich środków. Cenimy i chętnie stosujemy naturalne, szlachetne materiały wykończeniowe: drewno, kamień, metal, szkło. Atmosferę wnętrza kreujemy poprzez odpowiedni dobór kolorystyki, mebli, sprzętów, oświetlenia i aranżację zieleni. Nie boimy się kontrastów i śmiałych zestawień różnych materiałów. Stare elementy harmonijnie łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Staramy się, aby nasze projekty były klarowne, wyważone nieprzeładowane. Czasem mniej, znaczy więcej.

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami zapewniamy kompletne wykończenie i wyposażenie pomieszczeń. Jesteśmy dystrybutorem sprzętów i materiałów firm, których produkty stylistycznie pasują do naszych projektów. Inwestor może u nas nie wychodząc z pracowni zadzwonić i kupić niemal kompletne wyposażenie domu.

Usługi
projekty i realizacje wszelkich budynków
Obszary usług
Warszawa
Adres
Zakroczymska 9a
00-225 Warszawa
Polska
+60-4980972 www.jmsa.pl
Prof pin.png%7c52.2547815,21