Kratki.pl Marek Bal
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Opinie

Na prawdę godne polecenia wkłady kominkowe. A jeszcze bardziej godne i profesjonalne podejście do klienta. Polecam każdemu. Wszystko szybko i sprawnie załatwione.
około rok temu
Bardzo przyjemne miejsce pracy, dobrze zoorganizowane. Dla potencjalnych klientów doskonale wyposażony salon firmowy.
ponad rok temu
kominek pierwsza klasa. nie pisalem oponi od razu zeby po roku używania dopiero napisać tak rzeczowo. Kominek za około 3-4 tysiące więc tani ale działa bez zarzutu ! Nic nie pęka, nie rozszczelnia się. Palimy wyłącznie suchym drewnem, dębowym żeby nie zanieczyszczać niepotrzebnie powietrza. nawet mam miernik wilgotności. Palę od góry żeby było jak najwydajniej i bez zbędnego wdymu. I rzeczywiście mimo że kominek działa dym jest ledwo zauważalny z komina. Polecam te kominki. Dodam że szyba prawie się nie brudzi. Bardzo wydajny. Zastanawiam się nad wymianą na kominek na biopaliwo. Jesli będzei czas to go wymienię w tym roku przed sezonem. Pozdrawiam, Panią sprzedawczynię z Kratek. Bardzo facowo podeszła do tematu !
prawie 2 lata temu
Miła obsługa, reklamacje zaraz uwzględniane, bardzo dobre produkty, szybka przesyłka. Polecam serdecznie
ponad rok temu
Tragedia pod względem podejścia do klienta , szefostwo dno
prawie 2 lata temu
Spory wybór kominków i biokominków. Bardzo miła i fachowa obsługa. Wszystko załatwione szybko i sprawie. Kontakt telefoniczny profesjonalny. Biokominek prezentuje się bardzo dobrze. Bardzo eleganckie zapalarki. Paliwo do biokominka również bardzo dobrej jakości.
około rok temu
Bardzo fajny sklep. Ogromny wybor kominków najróżniejszych typów. Duży wybór akcesoriów i części zamiennych. Miła i kompetentna obsługa w salonie w razie kłopotów z wyborem chętnie doradza.
około rok temu
Super kominki, bardzo dobra obsługa techniczna i wsparcie w wykonaniu blendy indywidualnych wymiarów.
około rok temu
Żenująco niski poziom konsultanta. Chciałem kupić kominek z płaszczem wodnym - zaproponowana cena była większa o ok 10-20% od pośredników. Po mojej informacji, że firmy które kupują u Państwa sprzedają ten sam produkt ok 1200zł mniej na to Pan konsultant mówi, że prosi o te oferty na meila - kto taka cene zaproponował. Kabaret :) Do tego gość nie do końca mający wiarygodną wiedzę a tylko powtarza jakieś oklepane teksty jak dziecko w przedszkolu.
10 miesięcy temu
Załadunki szybko sprawnie można jechać na noc jest gdzie zaparkować
9 miesięcy temu
Bardzo niski poziom obsługi i olewczo-drwiące podejście doradcy klienta. Poza obejrzeniem wystawki w salonie nie uzyskałem odpowiedzi na pytania techniczne z zakresu budowy i wyposażenia danego modelu i tym samym nie udało mi się dobrać odpowiedniego kominka. W salonie brak pojedynczych egzemplarzy z danej serii przez co trudno poznać różnice. Pozostaje samodokształcanie na stronie i z katalogu.
8 miesięcy temu
Sklep i obsługa ok lecz cały wizerunek zepsuty przez zamówienie na wymiar. Zaniedbanie. 3 tygodnie oczekiwania na nic bo Pan słabo maila odczytał. 3 tygodnie opóźnienia!!
8 miesięcy temu
Od 2 lat jestem użytkownikiem kotła BAL ECO 15 , jestem bardzo zadowolony. W tym roku zakupiłem też fotowoltaikę a teraz dostałem rabat dla stałego Klienta na pompę ciepła i dzięki temu conowo wychodzi tu bezkonkurencyjnie. Polecam takie zakupy, opłaca się kupować w pakiecie.
6 miesięcy temu
ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Na etapie zakupu wszystko ok. W listopadzie 2021 zepsuł mi się sterownik do kominka z płaszczem wodnym, dziesiątki telefonów z prośba o kontakt serwisanta (bezpośrednio do serwisu nie można zadzwonić) kilkanaście maili ZERO ODZEWU!!! Zbywany jestem regułką „przekaże do serwisu proszę czekać na kontakt” czekam już 5 miesiąc i nic!!!!! (JEST MARZEC 2022R) Proszę się zastanowić przed zakupem czegokolwiek w tej firmie, bo późniejszego serwisu (odpłatnego) nie uświadczycie Państwo
3 miesiące temu
Fatalna obsługa klienta. Zamówiłem telefonicznie panele fotowoltaiczne Pani nawet przesłała na maila fakturę pro forma z wyceną. Zadzwoniłem następnego dnia by ustalić szczegóły zakupu i dostawy. Pani poinformowała mnie że wstrzymana jest sprzedaż. Pogratulować takiej obsługi i podejścia do klientów. Ogłoszenie jest nadal aktualne na OLX.
około 2 miesiące temu
Jestem zadowolony z uzyskanych informacji. Pełen profesjonalizm. DZIĘKUJĘ. KRZYSZTOF Z WARKI
5 miesięcy temu
Sklep i obsługa ok udane zakupy oraz rozwiązanie problemu.
4 miesiące temu
Poproś o opinię