homify
Kratki.pl Marek Bal
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Opinie

Na prawdę godne polecenia wkłady kominkowe. A jeszcze bardziej godne i profesjonalne podejście do klienta. Polecam każdemu. Wszystko szybko i sprawnie załatwione.
4 miesiące temu
Bardzo przyjemne miejsce pracy, dobrze zoorganizowane. Dla potencjalnych klientów doskonale wyposażony salon firmowy.
4 miesiące temu
kominek pierwsza klasa. nie pisalem oponi od razu zeby po roku używania dopiero napisać tak rzeczowo. Kominek za około 3-4 tysiące więc tani ale działa bez zarzutu ! Nic nie pęka, nie rozszczelnia się. Palimy wyłącznie suchym drewnem, dębowym żeby nie zanieczyszczać niepotrzebnie powietrza. nawet mam miernik wilgotności. Palę od góry żeby było jak najwydajniej i bez zbędnego wdymu. I rzeczywiście mimo że kominek działa dym jest ledwo zauważalny z komina. Polecam te kominki. Dodam że szyba prawie się nie brudzi. Bardzo wydajny. Zastanawiam się nad wymianą na kominek na biopaliwo. Jesli będzei czas to go wymienię w tym roku przed sezonem. Pozdrawiam, Panią sprzedawczynię z Kratek. Bardzo facowo podeszła do tematu !
około rok temu
Miła obsługa, reklamacje zaraz uwzględniane, bardzo dobre produkty, szybka przesyłka. Polecam serdecznie
9 miesięcy temu
Tragedia pod względem podejścia do klienta , szefostwo dno
10 miesięcy temu
Spory wybór kominków i biokominków. Bardzo miła i fachowa obsługa. Wszystko załatwione szybko i sprawie. Kontakt telefoniczny profesjonalny. Biokominek prezentuje się bardzo dobrze. Bardzo eleganckie zapalarki. Paliwo do biokominka również bardzo dobrej jakości.
około miesiąca temu
Bardzo fajny sklep. Ogromny wybor kominków najróżniejszych typów. Duży wybór akcesoriów i części zamiennych. Miła i kompetentna obsługa w salonie w razie kłopotów z wyborem chętnie doradza.
około 2 miesiące temu
Super kominki, bardzo dobra obsługa techniczna i wsparcie w wykonaniu blendy indywidualnych wymiarów.
2 miesiące temu
Poproś o opinię