Kratki.pl Marek Bal
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

Kratki.pl to polski lider w produkcji kominków i akcesoriów kominkowych. Firma istnieje od 1998 roku. Swoją nazwę wzięła od kratek kominkowych, które jako pierwsze włączyła do swojej oferty. Aby ułatwić dostęp do produktów i skrócić czas oczekiwania na dostawę, klienci firmy mogą dokonywać zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego. Oferta Kratki.pl regularnie prezentowana jest podczas najważniejszych branżowych wydarzeń i targów. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Dzięki poznaniu branży od podstaw, ukierunkowanej na potrzeby klienta postawie oraz szybkiemu reagowaniu na zmiany rynkowe, Kratki.pl zajmują pozycją jednego z czołowych europejskich producentów kominków, a jej wyroby dostępne są w 55 krajach na całym świecie.

www.kratki.pl

Adres
Wsola ul. Gombrowicza 4
26-660 Jedlińsk
Polska
+48-483844488 kratki.com

Opinie

Mam biokominek wiszący i stojący Jestem bardzo zadowolona. W chłodniejsze dni fajnie podnosi temperaturę w pokoju , a wolnostojący robi super atmosferę na tarasie w letnie wieczory.
około 2 miesiące temu
Od 8 lat użytkuje produkty firmy kratki. Jakość wykonania, łatwość obsługi, konsultanci, którzy zawsze pomogą w doborze są na najwyższym poziomie. Na pewno skorzystam ponownie z ich szerokiej oferty 🙂
około 2 miesiące temu
Super obsługa i kominek MBM również świetnie się sprawuje, jestem zadowolona i polecam, Pani z obsługi wszystko wyjaśniła i pomogła nam dobrać odpowiedni model i bez problemu mogłam się kontaktować z każdym pytaniem, na które udzielono mi fachowej porady, polecam!
około 2 miesiące temu